SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Бърз процедурен въпрос за Google Adsense :)

bigger

New member
Момчета, забранено не забранено, ще сподели ли някой от вас, дали има промяна в прихода през последните 2 месеца, щото при мен положението е супер критично и съм се видял в чудо да мисля каква друга програма да ползвам.. вдигнахме кликовете за 2-3 месеца повече от 3 пъти от това, което правеше по-рано и зимаме приблизително 5 пъти ПО-МАЛКО от това което изкарваше по-рано.. незнам що ама почва да не ми допада, само при мен ли е или?

Re: Бърз процедурен въпрос за Google Adsense :)

Same shit here :(
За т'ва гледам повече директна реклама да продавам :cool:

При мен драстично намаление за последните две седмици - и то не само на един сайт, ами на всички сайтове

Направих някой промени, но се оказаха безрезултатни, успях да вдигна CTR значително, но парите, който дава за клик са направо подигравка.. незнам що така става, незнам и какво да правя, как няма една хубава алтернатива..

Направих някой промени, но се оказаха безрезултатни, успях да вдигна CTR значително, но парите, който дава за клик са направо подигравка.. незнам що така става, незнам и какво да правя, как няма една хубава алтернатива..

В този ред на мисли да попитам, проблем ли е да се показват реклами на англ., при условие че съдържанието на сайта е на бълг. език?

Не е проблем, мен ако питаш само такива ако ти се отварят май ще си най-добре, че българските са особенно високо добре платени (ОПАСНО ВИСОКО).

Момчета незнам какво да правя, от ден на ден става все по зле, а всичко върви само нагоре, само адсенса пада все по-яко и по-яко, ако има някой да е в час и да се е занимавал повече време, да остави един скайп да поговорим малко лично.. Мерси!

Горе