SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Вмъкване на думи от Google Analytics в Adwords key words - добра идея ли е ?

lowriderzzz

New member
Смятам да пусна малка кампания за сайта ми (www.savetizasreshti.com) по Google и искам да се получи добре.

Сайта ми е добре ранкнат за някой думи и фрази като:
как да впечатлим момиче
как да сваля момиче
как се сваля момиче
как се сваля жена
как да впечатлим жена


това ми показва Google analytics като топ фрази, по които хората са ме намерили, когато са търсили в Google

Не знам обаче добра идея ли е да използвам същите фрази, като ключови думи в Adwords кампанията ми, защото вече съм се ранкнал на 1-во 2- ро или 3-то място с тези думи поради това, че имам доста relative content (статии) в сайта.

А добре ли е да ги използвам, ако искам да рекламирам само за Google Display Network ( тоест CPC adsense рекламите, които вървят по другите сайтове ) за сега искам да рекламирам само така ?

Какви според вас ключови думи ще е най-добре да използвам, ако трябва да са различни от посочените, а тематиката на сайта и продуктите предлагани в него са: "Как да се срещаме с жени, Как да изградим увереност, Как да сме по-успешни с жените " .

ето списък, който аз въведох - относителен ли е за съдържанието на сайта ми ? Последните две фрази всъщност са заглавията на adsense рекламките - добре ли е да се използват като ключови думи т.е. има ли смисъл да се ползват де ?

заговаряне на жена
увереност с жени
пик ъп
сваляне на жени
сваляне на жена
свалки жени
свалка жена
как да сваля жена
как да я заговоря
привличане на жени
заговаряне на жени
тайни за срещи с жени
привличай красиви жени



Също как мога да сравня какво пише "конкуренцията" ?

Има ли начин да избера точно на кои сайтове от Display Network мрежата да се показва adsense рекламата ?


Малко повече май станаха въпросите, но трябва да си разсясня тези неща.

Благодаря.
 
Последно редактирано:

Горе