SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Всички резултати в Product Search на Google са платени

ivo.apostolov

Неразбиращ
Днес Microsoft са стартирали хейт кампания срещу Google - Have you been Scroogled? Try Bing—we don't limit your shopping choices.
Основното, което разкриват е, че реално всички резултати в Product Search на Google са платени. Има и други различни препратки.
 
За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Истината трябва да се знае :)
google станаха доста алчни напоследък ...
 
Re: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Чакам яху и фб да се обединят и да реализират търсачка. Единствената реална заплаха за Гугъл е ФБ и мисля, че добре го знаят.
 
За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Аз мисля, че само Yandex може да накаже Google, като стане основна търсачка, особено в някои държави.
 
Re: За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Re: За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Аз мисля, че само Yandex може да накаже Google, като стане основна търсачка, особено в някои държави.

Абсолютно. Всички други, са "бош лаф" работа :)
 
Re: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Това е малко като ситуацията с политиците дето не са на власт. Те винаги търсят проблемите в текущото правителство, а те като дойдат е същото или по-зле. :D
 
За: Re: Всички резултати в Product Search на Google са платени

За: Re: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Това е малко като ситуацията с политиците дето не са на власт. Те винаги търсят проблемите в текущото правителство, а те като дойдат е същото или по-зле. :D
Ммммдааа Аз съм на мнение, че когато имаш предимство пред другите трябва да го използваш (Use The Force Luke).
Съмнявам се господин Бил Гейц да е толкова богат защото не е алчен.
 
Re: За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Re: За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Yahoo ползва Bing, не виждам в какво могат да се обединят.

Да, ама FB е сила и е важно те какво ще искат да ползват.
 
За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

И аз се чудя защо нещо не идва от там трафик, след като си подобрява човека продуктовия фиид. Голема забава става последно време. Да са ни живи и здрави. :)

Сега викаш и да си оптимизираш продуктовия фиид и да не си, все тази. Аз това не го бях забелязал, докато не го прочетох от Иво днес. Само подозирах, че нещо там се мъдри. И само за протокола, това е може би от има няма 6-7 месеца. Казвам като потребител на тази услуга. Уж безплатно, да бе да. Едно време като се казваше Фръгул, и работеха даже с аф сайтове, сега резачка за всички. :)

Става интересно, може би пък да е некъв ъпдейт, знае ли се. Хиена ще е, ако има ъпдейт там. Или Лешояд. :) Абе нещо грабливо. Мани, че има "конкурентни отношение" между тях, тук явно и друго се случва. :)
 
За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Този сайт scroogled.com изглежда е "наказан" от Гугъл - поне на мен не ми излиза по никаква точна фраза дори. А има 34 линкващи домейна и е на възраст почти 1 година.

Явно пандичката има по-особено отношение :)
 
Re: За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Re: За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

Този сайт scroogled.com изглежда е "наказан" от Гугъл - поне на мен не ми излиза по никаква точна фраза дори. А има 34 линкващи домейна и е на възраст почти 1 година.

Явно пандичката има по-особено отношение :)

На мен ми излиза на първо място дори по Try Bing—we don't limit your shopping
 
За: Re: За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

За: Re: За: Всички резултати в Product Search на Google са платени

На мен ми излиза на първо място дори по Try Bing—we don't limit your shopping

Добре, но примерно за "In the beginning Google preached Don't be evil" е на 19 позиция, а за "In their under-the-radar announcement Google admits" - на 14.

Възможно е да е заради това, че същия текст излиза на по-авторитетни сайтове.
 

Горе