SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпросче за BIDVERTISER?

dudura

New member
Регнах се във въпросния сайт, но след като сложих кода в сайта си на рекламните полета излиза само това и не се трупат никакви приходи -
(Your Ad Here for Free $20 in Free Clicks to place your ad here. Join Free now!).
Защо така трябва ли да дам някаква настроика в сайта? Или просто да чакам .
 
Re: Въпросче за BIDVERTISER?

не е така както обясняваш Cybertack същото е като адсенс, и тук трябва няколко часа или дни да се върти и ще се появяват реклами, но проблема е, че ако за БГ няма реклами(което е така) то няма да ти се показват реклами и няма да има и кликове :)
 
Re: Въпросче за BIDVERTISER?

A може ли въпреки, че сайта ми е БГ аз да го пиша, че е на Анг.
 
Re: Въпросче за BIDVERTISER?

не е така както обясняваш Cybertack същото е като адсенс, и тук трябва няколко часа или дни да се върти и ще се появяват реклами, но проблема е, че ако за БГ няма реклами(което е така) то няма да ти се показват реклами и няма да има и кликове :)

Ами аз имах реклами горе долу 3 седмици и нищо, накрая се изнервих и си изтрих акаунта. А бях чел някъде, че трябва да си купи някой каре. Ако съм дал грешна информация се извинявам искренно :(
 
Re: Въпросче за BIDVERTISER?

Извинен си. На мен ми се струва пък, че се купуват по категория а не по сайт. Истината е някаде там (Досиетата-Х)
 
Re: Въпросче за BIDVERTISER?

Истината е, че рекламодателите бидват за точно определен сайт. Докато чакаш за добри бидове, текат всякакви реклами. Ако сайтът ти е на БГ, дори да си писал, че е на ЕН, пак няма да имаш реклама. Бидвъртайзър е добра алтернатива на адурдс, защото можеш да си купиш таргетирана реклама на доста по-ниска цена, както и да избираш на кои сайтове да се показват рекламите ти.
 
Re: Въпросче за BIDVERTISER?

Точно там е проблема аз чакам а не текат никакваи реклами.
 
Re: Въпросче за BIDVERTISER?

И аз нямам никакъв опит с комбинацията: Бг сайтове и BIDVERTISER, но предполагам че найстина рекламите трябва да са тематични на сайта за да е логична цялата история. Въпроса е дали и самата система мисли така и ако да, то не ми се вярва да има много бг спонсори, камоли и тематични такива.

Пробвай с някой друг чужд сайт - там ако всичко е наред поне ще знаеш за какво става дума. : Успехи. :)
 

Горе