SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за верификациите в Paypal

web_designer

New member
Здравейте, по принцип смятам да използвам paypal главно за получаване на пари, но вече взех да се чудя дали изобщо си струва главоболията като чета какви проблеми имат някои хора.
Въпроса ми е относно верификацията по адрес - знае ли някои кога се прави тя? Притеснението ми е, че няма нито една фактура, с която да мога да докажа, че живея на този адрес - само личната ми карта и шофьорската книжка. Нито тока, нито кабелната, нито водата са на мое име. А като гледам май всички ги карат да пращат фактури... Не примирам чак толкоз да ги ползвам ако ми блокират парите и ме мотаят 1 месец да доказвам къде живея... Затова търся мнение от хора да споделят опит. Мерси!
 
Re: Въпрос за верификациите в Paypal

Аз нямах никакви проблеми с регистрация на карта в ПейПал. Не ми искаха никакво потвърждение, освен пробно да ми изтеглят 1,50 Евро и при първата покупка ми ги върнаха. Не са ми искали нито адреси, нито документи, нищо. Виж в ЕБей нещо не ми харесаха кредитната карта и не ми допускат за регистрация профила.
 
Re: Въпрос за верификациите в Paypal

Аз след разговори по телефона, факсове, прикачванки - 3ти месец не могат да ме верифицират :(

А и фактурите са на български - едва ли имат international language department ;)
 
Re: Въпрос за верификациите в Paypal

Интересно ми е кога решават, че трябва да верифицират - когато пращаш пари или когато получаваш - а и явно размера на сумата има значение някъде даже мернах над $50 но не разбрах да пращаш ли да получаваш ли...
 
Re: Въпрос за верификациите в Paypal

Ами стигнах за кратко 3300$ минали през акаунта ми и за да си вдигна лимита трябва верификация, преди това не ми е трябвала.
Ако някой от пейпал чете това - да удари едно рамо, че ми писна от "до 2-3 дни ще е ок" и после нищо :(
 
Re: Въпрос за верификациите в Paypal

Ами зна4и ... Имаш Сендинг лимит, имаш и ресийвинг лимит, имаш и витдрал лимит. Всеки път за да вдигнеш някой лимит, трябва да линкнеш картата ти, и те теглят 1,5 от нея и после ги внасят обратно (след като въведеш код за потвурждение) Този код ще намерил на баланса н картата ти, до 1 2 дена някаде. Отиваш в банката която ти е издала картата и искаш баланс за трансферите, там е и кода за ПейПал койт въведаш.
 
Re: Въпрос за верификациите в Paypal

Ами стигнах за кратко 3300$ минали през акаунта ми и за да си вдигна лимита трябва верификация, преди това не ми е трябвала.
Ако някой от пейпал чете това - да удари едно рамо, че ми писна от "до 2-3 дни ще е ок" и после нищо :(

какво ти казват като им се обадиш
на мен първия пъм ме препратиха към верификейшънс отдела
втория път ми казаха че съм ОК
 

Горе