SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос за Wordpress

Powerz

New member
Здравейте,Имам Wordpress блог на който на единия компютър не ми се вижда заглавието на статиите а на друг компютър всичко си е наред.Интересното е,че на този компютър на който не ми излизат в други блогове нямам проблеми само в моя.На какво се дължи проблем от блога ли ми е или от компютъра?
 
За: Въпрос за Wordpress

За: Въпрос за Wordpress

Явно проблема е от компютъра ми.Мерси за отговора
 
За: Въпрос за Wordpress

За: Въпрос за Wordpress

И при мен всичко е ОК.
//хубав сайт си спретнал
 
За: Въпрос за Wordpress

За: Въпрос за Wordpress

Мерси за отговорите.Исках само да Ви попитам използвам плъгина Social Comments при който като добавя коментар с фейса не се вижда от никой само от мен.На какво може да се дължи този проблем добавил съм fb app id на страницата.
 
За: Въпрос за Wordpress

За: Въпрос за Wordpress

Пробвах с друг браузер без адблок и изчистих кеша и пак е същото като се логна в фейса си виждам коментара като излезна го няма и с друг фейс не се вижда.
 
За: Въпрос за Wordpress

За: Въпрос за Wordpress

Пробвах с друг браузер без адблок и изчистих кеша и пак е същото като се логна в фейса си виждам коментара като излезна го няма и с друг фейс не се вижда.
Да не е проблема в персоналните ти настройки на Фейса? Я си ги провери тях.
 
За: Въпрос за Wordpress

За: Въпрос за Wordpress

Ами явно е проблем на фейса нещо с app id сигурно не е наред.Ще го погледна.Мерси за отговорите.
 

Горе