SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос към СЕО-тата

Re: Въпрос към СЕО-тата

Ей на това му се вика стрелба в тъмното :clap:
Иначе - съмнява ме някой от SEO-тата да остави това "Just another WordPress.com site" :)
 
Последно редактирано:
Re: Въпрос към СЕО-тата

От RSS-а се вижда, че авторът е с потребителско име ipotpalin.

От това пък става ясно, че този автор е автор и на:

  • obiaviburzo.wordpress.com
  • blaogevgrad.wordpress.com
  • katalizatori.wordpress.com
  • hamalite.wordpress.com
  • moderni.wordpress.com
  • bghoteli.wordpress.com
  • и така нататък...

Оттам нататък не е трудно да намериш кой е. Аз няма да се ангажирам да посочвам имена.
 
Последно редактирано:
За: Въпрос към СЕО-тата

За: Въпрос към СЕО-тата

Айде Мути прати мутантите :)
 
Re: Въпрос към СЕО-тата

ХАХАХА отминаха тези години, но като бяхме по-млади сме обикаляли страната заради разни IRC глупости :) Просто ми е интересно кой е и дали ще си признае. Не ми се занимава да се разправям и всякакви тем подобни неща.
 
Re: Въпрос към СЕО-тата

Да не сме обикаляли заедно ? Знаеш какво е Dalnet нали ? :evil:
 
Re: Въпрос към СЕО-тата

Е знам какво е DALnet EFnet и другите IRCnet сървъри. В общи линии се борих на тукашния UNIBG или там както го кръстиха преди да го разцепят. Беше интересно в началото докато нямаше сървисис а само глобални оператори и seenserv-a на Иван. След това всичко се канализира и интереса изчезна. Eggdrops emech и други тем подобни програмки имаше и се учехме да програмираме да си намираме shells да не кажа хакваме :) То на всичкото отгоре нямаше ни хостинг ни shells за продан и кой каквото докопа :П
 
Re: Въпрос към СЕО-тата

А nick-a ти как беше ? Защото имам спомен за един muti, ама не можех да предполагам, че може да си ти :)
 
Re: Въпрос към СЕО-тата

Седя гледам мигам чеша се и нямам никва идея кой го е правил това и по каква линия фигурират банер и линкове на Делта там ...
 
Re: Въпрос към СЕО-тата

Аз изтрих линковете от блога и го ъпдейтнах. Надявам се да нямам повече проблеми снего :) То имаше общо 5-6 линка. Бяха оптимизирани и други сайтове. Ама живи здрави трябва да се развиват всички посоки :)
 

Горе