SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Въпрос относно плащанията в CJ

nbsp

New member
Някой знае ли, дали плащането от Commission Junction идва с един чек, или всеки рекламодател праща отделен чек?
 
Re: Въпрос относно плащанията в CJ

Мисля че плащат с един чек защото:
Commission Junction sends a paycheck (or direct deposit) in the publisher's designated currency.
и
When Commission Junction issues a check to a publisher, it is for the previous month's transactions.

Работя с http://www.shareasale.com (много си приличят с cj) и пращат един чек.
 
Re: Въпрос относно плащанията в CJ

Преди когато със CJ не можеше си от БГ работех с BFAST(некъф филиал на CJ) и плащаха всеки рекламодател с отделен чек. :(
Та ако некой сподели от опит за CJ...
 
Re: Въпрос относно плащанията в CJ

Значи CJ пращат един чек за парите които сте направили...трябва да стигнете 25 долара за да ти платът..... и това е...CJ работи перфектно за мен и радващото е че има много нови програми всеки ден....
 
Re: Въпрос относно плащанията в CJ

С чек, а между другото някой попълвал ли е w-8ben, и може ли да разясни как става това?
 
Re: Въпрос относно плащанията в CJ

Значи CJ пращат един чек за парите които сте направили...трябва да стигнете 25 долара за да ти платът..... и това е...CJ работи перфектно за мен и радващото е че има много нови програми всеки ден....

аз вече 3-4 дни имам няколко продажби, но все още стоят като пендинг, колко време отнема да се удобрят ?
 
Re: Въпрос относно плащанията в CJ

чекът идва точно след един месец тук, пък за колко време че си го осребриш е друг въпрос
 

Горе