SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Голямата Промоция - $60 AUD Adwords Ваучери за по 10.лв

Cybertack

New member
Вучерите са с краен срок 31.12.2008, веднъж заредени нямат краен срок.

$60 AUD са $40 USD и нещо.

При закупване под 3 бройки цената е 15.лв на парче, над 3 бройки е 10.лв*

Коректността е 100% тъй, че не се притеснявайте :)

За въпроси, поръчки и коментари или темата или на ЛС..

Лек ден на всички!
 
Re: Голямата Промоция - $60 AUD Adwords Ваучери за по 10.лв

Ако не бяха до 31.12 щях да си взема нямаш ли някакви с по късен период за зареждане ?

ти като си ги заредиш в акаунта какво ти пука то само 31.12 трябва да си ги депозирал след това ти седят колкото си поискаш
 
Re: Голямата Промоция - $60 AUD Adwords Ваучери за по 10.лв

ivan_fsg е прав и аз това исках да кажа в първия пост, че като ги заредиш няма проблем но явно не съм го написал както трябва :)

Иначе стават само за акаунти не по стари от 30 дена :(
 
Re: Голямата Промоция - $60 AUD Adwords Ваучери за по 10.лв

Нпр, аз съжелявам че не мога да те обслужа :(

В интерес на истината такива които стават за стари не съм виждал но ще потърся да видя някакво инфо!

MsGeR мога да ти доставя такива с по късен срок но все още нямам ясна информация. Ако желаеш като ги имам ще ти пиша!
 
Re: Голямата Промоция - $60 AUD Adwords Ваучери за по 10.лв

Имам интерес , но до сега не съм ползвал услугата Adwords и незнам как точно става това с ваучерите. Ползвам само adsense , ако на някои му се занимава да пусне един линк с информация да чета малко.
 
Re: Голямата Промоция - $60 AUD Adwords Ваучери за по 10.лв

Korekten vendor - voucherite rabotiat, dostavka-vednaga!

Bravo, i blagodarim.

Anguel
 
Re: Голямата Промоция - $60 AUD Adwords Ваучери за по 10.лв

mostun, коректен и бърз купувач! Ще си позволя да те поздравя с добре дошъл във форума покрай алъш-вериша и да ти пожелая успех!! ;)

PS: Няма ли някой да се сети да сложи един iTrader или аз не го виждам? :)
 

Горе