SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Давам под наем домейн Zalozi.NET

w-seo

Hack3rch3
Цена на месец 80 лв. Залози НЕТ излиза на второ място при търсене на zalozi в Г

Ако някой има спортен сайт, или сайт за залагания, мисля, че това е идеален шанс.
Сайта е създаден 2006-04-04 - по-точно домейна е регистриран тогава

Ако имате интерес - ЛС или ICQ

P.S. пуснах същата тема и в Предприемач

Re: Давам под наем домейн Zalozi.NET

А не мислиш ли, че някой може да злоупотреби и убие сайта ти завинаги и не само това, ами и да ти докара съдебни проблеми? :)
Странни хора....това да не е стая за даване под наем? :)
Да давам ли примери? :)))

Първо... мерси за отговора.
Второ... сайта не се дава под наем на всеки! Има си изисквания.
Трето... това е първият ми сайт, който ще опитам да дам под наем.
Четвърто... а може и човекът, който реши да го наеме - да допринесе и в + на сайта не мислиш ли? Стига да печели от него?
Идеята е да опитаме?

Също така има люта конкуренция, тъй че .... ако примерно държа сайт за залози бих наел този и да редиректна към моя - тъп пример.

Абе май пурво трябва да видиш как ще те приеме Черепа (Божков) ;)

може не само съдебни проблеми да си докараш а и физически наранявание ....

Действайте много внимателно с хазарта

Ами няма как да му бъда конкуренция на него! Той няма конкуренция, май няма и да има :)

Много неща съм видял в интернет пространството, но тази оферта направо ме уби. Ако не друго, сигурно си новатор. Успех.

Budalata - новатор съм, и с чувство за хумор а :p

Отдаването на сайтове под наем не е нещо ново (поправете ме ако греша) и има доста голямо бъдеще.

Ето пример на компания, която отдава под наем домейнчета: Цък...
Ето и ориентировъчни цени Цък...

Поздрави

Последно редактирано:

Много си пекан обаче това което виждам тук е кола без двигател ! Какво точно продаваш не разбрах, защото тоя сайт няма нищо работещо ?

"...продаваш не разбрах..." - предполагам имаше напредвид "...отдаваш не разбрах..." ?
Нищо не продавам, давам да се ползва домейна. Сайта наистина е нефункциониращ, не съм го пипал от далечната 2006 г.

За сега го давам така, като някой може да си го пооправи, пък като остане време ще го постегна.

Също така има люта конкуренция, тъй че .... ако примерно държа сайт за залози бих наел този и да редиректна към моя - тъп пример.
не разбрах колко са ти уникалните,но според алекса.....към 20-ина.за близо 3лв на ден малко скъпичко идва

За кърти ми го наложиха, защото щях само сайт да правя, а накрая клиента изчезна. Затова го побутнах малко и го дадох на конкуренцията под наем :)

Сега последно с почистване се мъча, но нямам много време да се занимавам с него. Аз пак по случайност придобих домейна и той взе че се класира без връзки.

Защо да не го бутна още малко и да ми носи като за начало 300 лева/месец?

Цената не е крайна, а уникални, както и подробности - само на хората, които наистина проявяват интерес

Cloxy - моето положение със Залози Нет е подобно - клиента ми плати преди време, стигнахме до един момент - и "дух" на някъде.
Само че, явно залози НЕТ няма конкуренция - щото все още няма оферти.

Моя е грешката с "продава" вместо "отдава под наем", но останалото си остава.

cloxy за почистването ако поговорим може и да намеря клиент.

Цената не е крайна, а уникални, както и подробности - само на хората, които наистина проявяват интерес

Cloxy - моето положение със Залози Нет е подобно - клиента ми плати преди време, стигнахме до един момент - и "дух" на някъде.
Само че, явно залози НЕТ няма конкуренция - щото все още няма оферти.

развивай го,има хляб.аз имам такъв сайт и съм доволен.сега покрай европейското посещенията скочиха над 5 пъти.вярно ,че имам челна позиция в Г по няколко думи...
btw:залози не е добра дума

Горе