SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Дайте идея какво да правя

tifany

New member
Здравейте,
може ли да ми дадете идея какво да правя,проблемът мие че имам 3 саита,www.bgsalon.com които е доста стар,www.technohands.net и този е стар и е на името на фирмата i Professional Cosmetics този е новичък,Опитвам се сама да си ги подържам но незнам какво да правя,въртя се в кръг.първият е стар но там имам някаквои поръчки но е с joomla 1.0.... и не мога да го ъпдеитна или поне незнам как,вторият и тои така а в третия е новичък но нямам поръчки,ПОМОООООЩ ,то да ви кажа незнам и как да ви питам,общо взето въпросът ми е дали да закривам някои саит или не, някък си да ги направя ли да се поръчват от 3 те а да водят към един,сега technohands съм го направила за едни райбери но не ми изглежда добра идея това,още един ли да отворя за райбери или какво да направя,незнам дали ме разбрахте,искам нещо SEO да стане ли какво, да се завъртят нещата някъкси.Виждам че тук разбирате и сте хора с опит затова ви моля да ми помогнете мъничко чесега стоя и мисля и нищо не смея да предприема.искам в някои и блогче да си направя защото разбирам от козметика и коси и мога да понапиша някои работи.
БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ
 
За: Дайте идея какво да правя

За: Дайте идея какво да правя

Развивай само един сайт и го прави все по-добър. Което не знаеш как става се научи как се прави. Първо може да експериментираш на пробен сайт и също винаги си прави резервно копие на целия сайт преди да правиш нещо, което може да го повреди.
 
За: Дайте идея какво да правя

За: Дайте идея какво да правя

Според мен трябва като за начало да оправиш дизайна на сайтовете.Не изглеждат професионално. Това че са 3 бр. е добре... домейните са хубави.
 
За: Дайте идея какво да правя

За: Дайте идея какво да правя

Според мен трябва като за начало да оправиш дизайна на сайтовете.Не изглеждат професионално. Това че са 3 бр. е добре... домейните са хубави.
благодаря много ,ще почна да пооправям по малко но с първите 2 трудна работа,много стари и немогът да се надграждат,казаха ми че трябва да си инстлирам по нови джумли,но незнам кои,гледам че в ц панела има 1.5 и 1.7 коя да сложа незнам,а пък виждам че в сайтовете има и 2.5 и тн.какво ще ме посъветвате?и какво ще ме посъветвате за 4 саит за райбери че там в технохендс не ми се иска много да са тези райбери ,аз повече съм насочена към козметиката.има ли смисъл да се направят всички сайтове да ходят към технохендс или не,нямам идея,предполагам че някои тук СЕО ще предложи някоя структура за изграждане.
 
За: Дайте идея какво да правя

За: Дайте идея какво да правя

не ми се иска да затрия всичко това,имам го от 5 години поне, не че са много добри но са ми скъпички и си ги харесвам това ммога за сега уча се постоянно но незнам откъде да започна-това е най големият проблем,ако човек прави нещо стъпка по стъпка ще е добре но някои трябва да му каже стъпките.
 
За: Дайте идея какво да правя

За: Дайте идея какво да правя

Според мен трябва като за начало да оправиш дизайна на сайтовете.Не изглеждат професионално. Това че са 3 бр. е добре... домейните са хубави.

от къде да започна според теб,трябва ли всички продукти да ги слагам в всички сайтове или някакъв друг начин?предложете някаква идея че после и сео-то да е сполучливо,защото примерно райбери не се връзват с козметика..
 
За: Дайте идея какво да правя

За: Дайте идея какво да правя

Той ранка няма кой знае какво значение. Сайта не е зле, обаче шрифта ми е доста червен, текста е разпилян е неформатиран. Виж за някакви по-приятни цветови гами
 

Горе