SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Две нови категории във форума

nbsp

New member
Отделих AdSense в отделна секция. Тъй като мисля, че има доста интерес по темата и е добре дискусиите да се намират по-лесно.

Добавих категория "За Начинаещи", където да отиват въпросите на новаците...

Любопитен съм да чуя вашето мнение и предложения...
 
Re: Две нови категории във форума

Админка сложи и една категория трафик или най-вече въпроси с Алекса сега имам една тема наум ма къде да я изпльоскам :) хайде размисли и кажи или добави направо .
 
Re: Две нови категории във форума

ilianskim каза:
Админка сложи и една категория трафик или най-вече въпроси с Алекса сега имам една тема наум ма къде да я изпльоскам :) хайде размисли и кажи или добави направо .

Мисля да добавям категории, само когато вече има показан интерес към тях. Не искам форумът да има 10к категории от които 90% да са празни. Ако се чудите къде да поствате нещо и не пасва по никакъв начин в другите категории, го пишете в "Чат". По късно ако може да се обособи категория от темите и ще ги местя в нея. Както стана с "AdSense"...
 

Горе