SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добавка за постване във фейсбук

ivok

Bashmaistora
Кажете някоя добра добавка за Wordpress, която автоматично да ми качва на фен страницата (не на личния ми профил), последния публикация в някой блог. Пробвах Wordbook, но ми даде някаква грешка. Видях, че става с Networked Blogs, но това ще го ползвам ако не намеря читава добвака за WP.
 
За: Добавка за постване във фейсбук

За: Добавка за постване във фейсбук

Дай някакъв линк за този Grafitty защото аз нещо не успях да го намеря.
 
Последно редактирано:
Re: Добавка за постване във фейсбук

Ползвам това от има-няма половин година и съм повече от доволен Add Link to Facebook. Работи перфектно :)
 
Re: Добавка за постване във фейсбук

Но може ли да поства от името на страницата, а не от личния ми профил?
 
Re: Добавка за постване във фейсбук

Друг въпрос - може ли със същото приложение във FB, да постват и други блогове или трябва за всеки блог, чийто постове искам да се появяват на стената в FB да създавам ново FB приложение с нов API ключ и тн?
 
Re: Добавка за постване във фейсбук

Аз ползвам това NB. Поства директно във ФБ и Туитър. Може да поства едновременно в няколко страници/профили.
 
Re: Добавка за постване във фейсбук

Аз питах за Add link to Facebook.

Не съм пробвал, правя ново приложение за всеки блог, но най-вероятно може. Единствената пречка която ще бъде според мен е надписа, който е под самата публикация: Like · · 9 November at 15:42 via Името-на-приложението (в моя случай домейн.ком)
 
Re: Добавка за постване във фейсбук

Пробвай това:
1. Log In to your Facebook account.
2. Type the following on your web browser “http://facebook.com/notes.php”
3. Click Edit import settings link (Under the subcribe section)
4. Now enter the RSS feeds URL of your blog.
5. Click Start Importing then hit Confirm button.
 

Горе