SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Добре изградено комунити

hristiqnm

New member
Здравейте. Имам сайт на 2 години с горе доло добре изградено комунити обаче нещо ми куца интереса към форума. Има ли някъв специален начин за подредба който да кара потребителя просто да пише и да го привлича моля погледнете www.allmix.org/forum какво дразни вашето око... по нататака имам още 1-2 въпроса свързани с изграждане на добра комуникация и общество междо потребителите

Re: Добре изградено комунити

Аз влезнах. Не ми се прииска да пиша и не ме привлече.

А форума за кво беше? Много тъмен, бе!

Много ламаво - лого (ако може да се нарече) с url на сайта.

"All Mixes Are Here!" ?

Ух. Къде се тегли?

да за орентиране разбирам че е малко сложен и цветовете вкарват доста смут в цялата обстановка но, с цел сайта да се развие с голяма база данни с доста информациа сам гледал да е нещо което не изморява окото за това препочетах по тъмни цветове.
Окаи какво мислиш че ще погали повече окото :rolleyes:

Това че дизайна е тъп, е един въпрос - хората свикват. Доказателството е изграденото комюнити.

Вземаш най-коментираните секции във форума и мислиш защо са такива.
От главната на сайта слагаш линка към дискусии във форума.
Може и новините да ги пишеш там, а на главната - кратък анонс на новината.

Така и не можах да прочета статията - не ми даде (sad), но с тоя дизайн няма да загубиш много ако публикуваш статиите във форума.

Примерно: Мадона в България.
Статия у форума.
Отивам, питам къде да купя билет, купувам, пиша едно благодарско във форума за помощта.

Кеф!

Но ползваемост не че куца, просто е направено с левия крак измислено с гъзо.

Бих ти препоръчал да фиксираш бекграунда, щото така при скрол определено ме побърква...
Даже с чудя как седят потребителите. :)

Това че дизайна е тъп, е един въпрос - хората свикват. Доказателството е изграденото комюнити.

Вземаш най-коментираните секции във форума и мислиш защо са такива.
От главната на сайта слагаш линка към дискусии във форума.
Може и новините да ги пишеш там, а на главната - кратък анонс на новината.

Така и не можах да прочета статията - не ми даде (sad), но с тоя дизайн няма да загубиш много ако публикуваш статиите във форума.

Примерно: Мадона в България.
Статия у форума.
Отивам, питам къде да купя билет, купувам, пиша едно благодарско във форума за помощта.

Кеф!

Но ползваемост не че куца, просто е направено с левия крак измислено с гъзо.

Е що толкова грубо ??? Общо взето на критики си прав и съм съгласен с това което казваш, ама се едно "с гъзо" ги говориш... Грам не е приятно така. А мом4ето съвсем културно пита...

Не можеш на 600 човека средно дневно да им вадиш очите с такъв дизайн на 700 пиксела широчина.

Злобата не е към вебмастъра, а към "дизайнерите и девелопърите" на проекта.

Последно редактирано:

Определено първото нещо което ме прогони от форума ти е именно бекграунда на форума. Адски дразнещ и направо ще ми избоде очите. Второто което много ме дразни е този тип темплейти на форуми в които самият форум не е разпънат на цяла резолюция а е оразмерен да е в центъра :(

Горе