SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Договор за реклама

BulNews

New member
Здравейте,

тъй като обмислям да пусна рекламни площи на един от порталите ми се интересувам дали някой от Вас разполага с бланка за продажбата им, тъй като държа изключително на коректните отношения с рекламодателите?
 
Re: Договор за реклама

Напиши си го сам, така е най-добре. :)

П.С. На мен не ми се е налагало да пиша. Старая се да работя с коректни хора. Досега е бил достатъчен един телефонен разговор или емайл.
 
Re: Договор за реклама

Защо не се обадиш на една рекламна агенция и да се представиш за купувач

Помоли ги да ти изпратят договора който трябва да подпишеш при евентуална договорка
 
Re: Договор за реклама

Ето Ви един примерен договор, който предлага за подписване един български портал.

Договор
 
Re: Договор за реклама

Защо не се обадиш на една рекламна агенция и да се представиш за купувач

Помоли ги да ти изпратят договора който трябва да подпишеш при евентуална договорка


Знаеш ли как ми е писано от такива досадници... правещи се на клиенти...
 
Re: Договор за реклама

Рекламна агенция няма да се хване толкоз лесно, и ще ти бъде трудно да се представиш за клиент - ще искат бриеф, и друга информация.

Договора който Yellowdino е преложил е доста основен, но все пак може да ти свърши работа. Препоръчвам ти да добавиш и клаузи за неразгласяване на информация.

А и ти потърси ли в Гугъл "Договор за реклама в сайт" :))
 

Горе