SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

tedkata_m

New member
Здравейте,
имам удоволствието да ви предложа Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия. Марките са американски, испански, италиански, френски и тайвански.
Разполагаме със склад в София и постоянна наличност!

Предлагаме ви фиксирана комисионна за вас в размер на 20 % от всеки артикул.
Какво ще направим ние и на какво да разчитате:

- доставка с Еконт до 2 раб. дни, за сметка на клиента
- Няма значение дали сте физическо или юридическо лице;
- Изплащане на вашите комисионни 1 път в месеца, без значение от натрупаната сума.
- Рекламация на стоката ако е необходима

Какво се иска от вас:

- при поръчка да ни предоставите точен адрес на клиента: град, ул., блок, номер, апартамент, раб. място и т.н., две или трите му имена и мобилен телефонен номер.
- Да напишете точният артикул и цената, на която го продавате (ако искате можете да правите доп. отстъпки от вашите 20 % от препор. цена);
- всички тези данни ги изпращате на мейла ми

Ето някои от нещата, които предлагаме:
апарати за измерване на кръвно налягане, термометри, инхалатори, медицинско бельо, бельо за отслабване, масажори, ел. помпа за кърмене, ел. възглавничка, дигитални кантари, патерици и др.

Бизнесът е подходящ за онлайн магазини, офлайн магазини, фейсбук страници и каквото още се сетите.

При интерес от ваша страна ще изпратя пълният каталог с препоръчителните цени, плюс снимките на продуктите, плюс описанията им - готови да се качат на сайта ви!
За още въпроси ми пишете.

Всички ел. уреди са с 2 години гаранция, механичните са с 1 година гаранция. Цените са с ДДС.
По ваше желание можем да ви издадем месечна фактура за вашите комисионни и да сключим договор за дропшипинга!

Съвет: не е добре да препродавате продукта над препоръчителната му цена.

Пишете на yordanov1978 (at) gmail.com , за да ви изпратя каталога!

Поздрави Теодор Йорданов
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

Айде леко нагоре!
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

Следващия път ... леко банче :)

Шегувам се, след днешните драми в "оня форум" сме наложили мораториум на Пешо за банчетата тоя месец :)
 
Последно редактирано:
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

Аз банче няма да дам, но ще питам Г-на "Търговец" с главно "Т"-ъ. Когато няма интерес към офертата како се прави? Правят се промени по параметрите и, избира се друга стратегия за таргетиране или се спами?
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

В "оня форум" си имаше интерес. Офертата е изключително сериозна и е написана както трябва.
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

В "оня форум" си имаше интерес. Офертата е изключително сериозна и е написана както трябва.

Очевидно тук няма и щом няма е време да разчупиш офертата по начин, който да провокира интерес. Изрази от сорта на "Айде леко нагоре", и "Повдигам темата" са присъщи на Пазара Георги Кирков (познат още като Женския пазар) и тук не се толелират. Казвам ти го в прав текст, защото очевидно не схващаш от намеци и ако не беше Огнян, досега да съм затъркал темата с големия DELETE
 
Последно редактирано:
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

Нищо не разбрах от тази оферта...

Какво се предлага? Някакви медикаменти или ел. уреди... или и двете?

Всички ел. уреди са с 2 години гаранция, механичните са с 1 година гаранция. Цените са с ДДС.

По директиви на ЕС минималният период на гаранция е 24 месеца. Оправете си условията ;)

Не ми стана ясно още следното. От чие име се изпраща стоката - от това на препродавача или от ваше?

Съвет: не е добре да препродавате продукта над препоръчителната му цена.

При 20% комисион, какво правим ако да речем аз реша да продавам стоките над препоръчителната им цена? Пак ли ще ми се изплаща 20% комисион?

Друг въпрос - има ли опция за XML синхронизация за наличности и т.н. с различни CMS системи?
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

Всичко е написано от ясно по-ясно, дропшипинг аз си мисля, че означава:
Препоръчителна цена - не е препоръчително да продавате над нея, защото това е максималната надценка. Вие печелите чисти 20 % от препоръчителната цена,ако искате си я намалете с 5 % и ще вземете съответно 15 % за вас., Всички стоки са с 24 месеца гаранция, без механичните апарати, които са с 1 година. От името на нашата фирма се изпраща стоката, от вас се изисква само да ни пуснете вярната заявка.
Няма възможност за XML, трябва ръчно да се качват продуктите.
Ето, сега изясних всички казуси!
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

Мерси за инфото :)

п.с: Това ме отблъсква много от офертата - "От името на нашата фирма се изпраща стоката, от вас се изисква само да ни пуснете вярната заявка."
Работя основно на чужди пазари, а там не съм срещал дропшипър, който да праща стоката от негово име...
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

Тук имало адски хейтъри! И за какво ми давате червено? Че може да продавате без да имате дори фирма ли?!? Жалки сте, смешни направо!
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

Бизнесът в Бг куца, защото сами си пречим, не си помагаме. Сега очаквам и БАН, разбира се, дори да бъда напсуван мисленно. И утре ще се срещнем случайно и ще си кажем - абе ти ли беше този, който...Приятели, не се прави така, дори да не сте съгласни с нещо не е добре да реагирате така. Не разбрах какво лошо има да се продава от името на фирма.....Спестявате ваша фирма, доп. счетоводство, свободно време... както и да е, админа ако иска да маха темата, щом не ви кефи.
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

Благодаря за положителната оценка! Поздрави и лека!
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

И после чакайте с такова отношение някой да иска да работи с вас.

Нито съм хейтил, нито съм имал за цел да обиждам някого. Просто предложената схема на работа не ми допада, защото работя с доста други западни компании и знам какво е там. Като не може да търпите градивна критика, защо въобще сте тръгнали да давате оферти публично?!?!

Ако бяхте нормален бизнес, щяхте да предложите гъвкавост и т.н., но това явно е куца идея от моя страна (отново).

п.с: Имам фирма, даже са 3, но обичам да гледам как хората, под влиянието на емоция, почват да пишат глупости, без да си направят предварително проучване. Успех в бизнеса!
 
За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

За: Дропшипинг на медицински сертифицирани маркови висококачествени изделия.

Споделете как работите с чуждите компании, че ми стана интересно. Т.е. ако искам да продавам към една от вашата фирма и вие ще ми откажете, така ли да го разбирам? Например ако продавате домати за 5 лв килото, а аз поискам да ги продавам през вас и поискам вие ми давате по 1 лев за килограм, продам 100 кила например, това няма ли да е на печалба и за вас? Давам съвсем прост пример, не всички имат по 3 фирми като вас, това ми беше идеята за дропшипинга. Все пак нали има разлика в дропшипинг и препродаване на стока.
 

Горе