SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Евтин хостинг

pipetko

New member
Предлагам евтин и качествен уеб хостинг идеален за рекламни, бизнес уеб сайтове, уеб магазини, CMS платформи като wordpress, joomla и други.
Безплатен инсталатор на CMS платформи, безплатен уеб сайт строител и ъплоудър, PHP, MySQL, имейли и още много екстри.

Безплатен хостинг

10 ГБ дисково пространство
100 ГБ трансфер на данни
50 MySQL бази данни
20 addon домейна
Уеб строител


Пакет "Левче"

20 ГБ дисково пространство
200 ГБ трансфер на данни
50 MySQL бази данни
20 addon домейна
40 поддомейна



Премиум пакет

НЕОГРАНИЧЕНО дисково място
НЕОГРАНИЧЕН трансфер
НЕОГРАНИЧЕН брой MySQL
НЕОГРАНИЧЕНИ addon домейни
За всички екстри и услуги към пакетите посетете този линк: http://gethost.me


Наети сървъри от чужбина с локация: САЩ и Европа
Можете да проверите активността (Uptime) от този линк (това е активността на сървъра на който се намира главният ни сайт) : http://www.siteuptim...onitor=standart

Предлагаме онлайн и телефонна поддръжка 24/7 само за платените абонати!
За всички останали само онлайн поддръжка, но не и 24/7, въпркеи това се стараем и да помагаме колкото се може по-бързо дори и на потребителите с безплатен хостинг.
 
Последно редактирано:
"CPU Limit Exceeded The website is temporarily unable to service your request as it exceeded CPU limit. Please try again later."

Много оригинално! Мога да приложа и скриншот.
 
"CPU Limit Exceeded The website is temporarily unable to service your request as it exceeded CPU limit. Please try again later."

Много оригинално! Мога да приложа и скриншот.
Спокойно колега... и на мен ми излиза... сигурно имат проблеми
 
Не мога да разбера, защо всеки си слага розови очила като стартира хостинг бизнес?!? Дано повече уеб мастъри направят тази грешка и веднъж за винаги да проумеят, че това не е лесна и елементарна работа и не е за всеки.
 
на мен ми иска юзър и парола за сайта

Вие какво искате направо да видите сайта ли споко. Вчера препращаше към реклами.
 
Не мога да разбера, защо всеки си слага розови очила като стартира хостинг бизнес?!? Дано повече уеб мастъри направят тази грешка и веднъж за винаги да проумеят, че това не е лесна и елементарна работа и не е за всеки.

Защото такова е естеството на бизнеса в БГ, всеки който си направи някаква картинка на току що инсталирания пиратски фотошоп се има за дизайнер. Всеки който си инсталира някакъв wordpress се има за уебмастър. Всеки с някаква фейсбук група от рода на "обичам сладолед" се има за медиен експерт! И това не касае само ИТ и производните му бизнеси, а голяма част от Българската икономика.
 

Горе