SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

oggin

+Ognian Mladenov
Екип
Решихме да направим нов експеримент по темата Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Подробностите са тук Попитахме фенове на Acer : Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Който иска да помогне е добре дошъл. Лично аз не съм изпълнен с оптимистични очаквания за позициониране само с релевантно съдържание, но няма по-добър повод от състезанието, за да опитаме.



Напомням, че остава само още 1 ден до края на записването за състезанието :)

P.S. Моля не отговаряйте на въпроса в темата, а единствено чрез формата в сайта
 
За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Oтчетох се и аз с един от акаунтите. Оги, добре е, че мислите за благотворителност. Респект.
 
Re: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Не само мислим, но и доста често даряваме. Вярвам, че този път сумата ще бъде още по-голяма благодарение на вас.
 
За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

без имената :) всичко в името на експеримента :)
 
За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

МДАМ ... какво толкова пречеше този експеримент ?

Някой го е пуснал по оспамени англоезични социалки и идентики ... Ако ми трябваха линкове щях сам да си изсипя, не че си нямам. А ако исках да се състезавам нямаше да го сложа на чисто нов домейн. Но добрите хора винаги искат да помогнат :)
 
За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Някакъв ориентир кой може да е? Ще е добре публично да се упоменават тези доброволци ;)
 
За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Когато стартира състезанието някакъв юнак в предприемача се оплакал, че аз съм му пратил кофти коментари или нещо от сорта. Не го удостоих с внимание :)

По-късно, във вторите междугалактически SEO войни пак някой хора се упражняваха върху името ми и експериментите, които правим в състезанието. Изписаха твърде много глупости, но ми дадоха и чудесната идея, която разработваме в момента

Поредната малка душичка, сътворила този ми ти героизъм, също не заслужава внимание. Направим ли го - падаме на неговото ниво, а не бива.

Силно вярвам, че човекът, който го е направил, няма нищо общо със състезанието. Едва ли новорегистриран домейн би бил заплаха за някого, 4 месеца след старта, където се борят интересни проекти с готини стратегии за съдържание и активен и последователен linkbuilding.

Жалко де :)
 
Re: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Жалко, тъй като резултатите биха били интересни за всички...
 
Re: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

То не пречи, ако има някакъв ефект, ще е негативен и така резултатите ще са още по-ценни.
 
Re: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Благодаря Ви колеги, огромно БЛАГОДАРЯ за помощта

%25D0%259F%25D1%258A%25D1%2580%25D0%25B2%25D0%25B0+%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B2%25D0%25B5%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B8%25D1%2586%25D0%25B8%25D0%25BE%25D0%25BD%25D0%25BD%25D0%25B0+%25D0%25B1%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25BA%25D0%25B0+++%25D0%2592%25D0%2598%25D0%25A0%25D0%25A2%25D0%25A3%25D0%2590%25D0%259B%25D0%2595%25D0%259D+%25D0%259A%25D0%259B%25D0%259E%25D0%259D.png
 
За: Re: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Re: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Оги, ти ще дадеш по-голямо дарение от колкото организаторите награда :) Шегувам се.
Браво. Първото материализиране на състезанието за отлична кауза.
 
За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

БРАВО ! :)
 
За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

За: Експериментът Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?

Е има и добри хора нали?....
Каузата е добра - няма кво да говорим
По делата ги съдете
Думи бол :)
 

Горе