SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Е-МАГАЗИН

veskot

New member
Прехварлих всички по извесни ... Търся нещо просто - ще имам 10 продукта на кръст, не ми трябват - модули за пей пал, .... Гол магазин, но да има БГ (или поне да е преведен).

Харесах QUCK.CART (opensolutions.org) - но има много куци URL и не е СЕО френдли. Мъчих с MOD_REWRITE - ама е голяма ....

Харесах - SHOP-SCRIPT - ама нещо не намирам БГ локализаций, някой да има

OSCOMERCE, ZENCART, ... i други не ми влизат в списъка - много са тромави за моят случай

Дайте идея, или помогнете по горните 2 въпросчета
 
Re: Е-МАГАЗИН

opensolutions.org въпреки че няма SEF URL си е супер избор - индексира се добре и с малко напън се позиционира идеално ! използвам го на няколко места и съм много доволен !
 
Re: Е-МАГАЗИН

veskot каза:
...ще имам 10 продукта на кръст...
За какво ти Е-МАГАЗИН в този случай?
 
Re: Е-МАГАЗИН

За софтуерни можеше да ги хостваш другаде и да ги продаваш през сайта си, но с железата не знам :(

А и това да е на бълграски си е предизвикателство.

Ще е интересно някой да каже бг е-магазин :)

А и винаги имаш варианта на paypal, но дали българите ще го ползват?!
 
Re: Е-МАГАЗИН

Срещу достатъчно количество финансови средства може да се уреди достатъчно добър дизайн и програмиране тоест електронен магазин по твой вкус :) Пиши лс ако искаш конкретна оферта
 

Горе