SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Желаещи да тестват нов widget за времето

ivo.apostolov

Неразбиращ
Здравейте,

Предстои да пуснем публично нов widget с прогноза за времето, захранван от dalivali.bg. Бих желал да попитам дали има желаещи да се включат като тестъри преди официалното му реализиране?

Няколко основни характеристики:
- Ще се предлага в 5 размера: 300х250, 160х300, 150х120, 960х200, 728х90;
- Ще предоставя информация за всички населени места в България (260 към днешна дата, очаква се да нарастнат на над 3000);
- Възможно е показване на прогноза за времето за повече от едно място чрез един widget (чрез падащо меню);
- Не се зарежда чрез iFrame, а като част от сайта чрез JavaScript;

Към момента не е наличен публично, но ще бъде предоставен на няколко желаещи да се включват в тестването.
Има само две изисквания:
- Тестърите да не предоставят достъп до нелегално съдържание чрез уеб сайта си.
- Сайтът да има поне 200 уникални дневно.

Ако имате интерес, пишете в темата или на лични.

Поздрави,
 
За: Желаещи да тестват нов widget за времето

За: Желаещи да тестват нов widget за времето

И ако не е тайна колко време ще може да се ползва? И преди съм ползвал времето от BTV и винаги е имало проблем след известно време. Или и това ще е да направим малко реклама и после майната им на тия дето са си го сложили по сайтовете.
 
За: Желаещи да тестват нов widget за времето

За: Желаещи да тестват нов widget за времето

Здравей,
Ако е имало подобно нещо, то не е било офицално. Поне не ми е известно официално да има подобен widget през последните 3 години (преди това нямам представа).

Планът е да се предлага дългосрочно.
 
За: Желаещи да тестват нов widget за времето

За: Желаещи да тестват нов widget за времето

Имам интерес да го пробвам, но имам няколко изисквания: Искам да няма никакви изходящи линкове, ако има изходящи линкове, то задължително да са нофолоу и задължително да се отварят във външен прозорец, (target="_blank").

Ако отговаряте на моите условия - обадете ми се да пробвам widget-а.
 
За: Желаещи да тестват нов widget за времето

За: Желаещи да тестват нов widget за времето

Здрасти Иво,
Аз имам интерес към този widget. Сайта дето смятам да го сложа прави над 200 (доста повече) посещения на ден и няма никакво нелегално съдържание. Имам интерес към 300х250, мисля че ще пасне добре на сайта ми. :)
От този този widget има ли изходящи линкове към сайта?
 
За: Желаещи да тестват нов widget за времето

За: Желаещи да тестват нов widget за времето

Безплатен ли ще бъде за ползване, след като мине тестовия период?
Може ли да се направи в резолюция с ширина 200 пиксела?
 
Re: Желаещи да тестват нов widget за времето

Мен ме интересува дали ще има променлива в уиджета, за населеното място.
Примерно имам сайт за туризъм и си има различни страници за различните градове, села и тн,
та въпроса е да се сложи уиджета в сайтбара например и да му се подава променлива за населеното място /чиято страница се показва на потребителя/ и съответно да показва времето за тази страница/населено място
 

Горе