SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Задаване на предварителен текст, който да се добавя автоматично в редактора на WP

w1ck3dgam3

New member
Здравейте,

Имам един сайт за ревюта в който скелета на самото ревю е един и същ, а вече самите текстове се пишат спрямо характеристиките на конкретната програма или инструмент за който се пише.

Търся начин с който като цъкна на бутона за създаване на нова публикация в WordPress, в редактора вече да е добавен този скелет, а не да го копирам и пействам всеки път.

Направил съм един скрийншот от примерен скелет на ревю на което предстои да му се добави някакъв текст.

Има ли някакъв възможен начин самия WordPress да се хардкодне, така че при създаване на нова публикация в самия редактор да има вече написан някакъв готов текст?
 
За: Задаване на предварителен текст, който да се добавя автоматично в редактора на WP

За: Задаване на предварителен текст, който да се добавя автоматично в редактора на WP

във functions.php на темата следното:
Код:
   add_filter( 'default_content', 'custom_editor_content' );
   function custom_editor_content( $content ) {
   $content = '
	<h2>Описание</h2>
	<p> текст </p>
	<h3>Възможности</h3>
	<p> текст </p>
	<h3>Минуси</h3>      
	<p> текст </p>
	<h3>Полезни...</h3>	
   ';
   return $content;
   }
 
За: Задаване на предварителен текст, който да се добавя автоматично в редактора на WP

За: Задаване на предварителен текст, който да се добавя автоматично в редактора на WP

Трябва да раздадете малко репутация преди да я дадете отново на Dimo .

Задължен съм ти! :)
 

Горе