SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Задължително четиво

MacTeP

Senior Member
Задължително четиво за всеки http://e-vestnik.bg/8710/za-balgarina-iz-foruma/ четейки статия не знам защо се сещам за http://www.facebook.com/apps/application.php?id=192743726141&v=app_6261817190 ... тъжното е че от последните 4 ревюта, половината, дори не са отворили приложението, а останалите нямат нито една изиграна игра. Освен тях, надолу има още два подобни.
 
Re: Задължително четиво

Много вярно, но се подобряваме, макар и бавно, трябва и положителният аспект да се отчете ;)

Особено ми хареса абзаца: :D

"Вие представяте ли си, драги читатели - Александър Бел (бащата на телефона), ако бе споделил своята идея да се говори по „жица” в български форум? Или дискусия дали може да се отиде до Луната и да се кацне там, или да се лети със самолет? Представям си българското дискусионно пространство по тези теми - “Абе, Бел, много си дебел – земи се обеси на тази жица”; “Аз и така като викам ме чуват”. Или - “Ей, балъци, на луната не знам дали ще кацнете, ама защо не ми кацнете на КУРА (моля к-ра да не се трие). Или братя Райт (създателите на самолета) питат в български форум преди да полетят, какво мислят хората за тази идея. “Питаш кво мислим дали човек може да лети. Може, ако те прасна отзад.”
 
Re: Задължително четиво

Такива отговори ще има по форумите само ако администраторите и модераторите позволят!

За сравнение мога да дам този форум и форума на предприемачите. И в двата влизам и усещам огромна разлика в правилата. Просто в единия се търпят безсмислените коментарти до едно ниво, а в другия до друго. Тъпаци винаги ще има, а дали ще са част от даден форум си зависи от админите.

Поздрави.
 
Re: Задължително четиво

Никъде в "книжлето" на Алвин Тофлър не се коментира как СССР били заложили на мотиката. Идеята е на книгата е съвсем друга.

П.С. Под "книжлето" подозирам, че автора има предвид "Третата вълна".
 

Горе