SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Защо?

Kalin4y

ORM / SEO
Значи последната седмица имам ужасни ядове с Гугъл :( Малко съветче ще ми трябва :D
Имам единосъздаден сайт. Добавям го в Гугъл...слагам му всичките му там неща :p ... обаче нещеш ли 3 от 9те страници ми ги скрива ...
За да Ви покажем най-важните резултати, пропуснахме няколко подобни на показаните 6.
В уебмастертулс ми показва, че тези страници липсват на сървъра ( 404 (Not found) ), a те са сред резултатите от търсенето ...

Е аджеба ко става тука ???
 
Re: Защо?

MasterBOOT каза:
В уебмастертулс ми показва, че тези страници липсват на сървъра ( 404 (Not found) ), a те са сред резултатите от търсенето ...

Споко и аз имах същият проблем, и се фихна от самосебеси, даваше ми за 3 или 4 страници 404 (Not found) а сега всичко индехирано.
или ти е бил долу сървара докато те е кроувало или нещо вебмастертоола - нещо се е...
ще се оправи само. :)
 

Горе