SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

За дребните неща в оптимизацията!?!?!?

Здравейте,

Докато разглеждах сайтовете на "конкуренцията" и ми направи впечатление, че има един сайт в който половината от изреченията в основните статии завършват с ? (въпросителен знак) или с ! ( Удивителен знак ) , този същият сайт е доста напред, той няма много линкве, контент и т.н. Тогава се замислих дали това че има в него много ! и ? не е причината за това. А тези знаци почти ги няма в другите на първа страница.
Може би понякога когато сайтовете са почти равностойни такива неща оказват силно влияние.
Вие какво мислите за това?
Споделете дали и на вас се ви направили впечатление такива "дребни неща" и кои са те!
А може би тази тема ще ви накара да се замислите за тях?
Успешен ден!
;)
 
Re: За дребните неща в оптимизацията!?!?!?

Аз лично не мисля, че препинателните знаци имат значение. По-скоро ако дадеш линкове да разгледаме въпросните конкуренти, ще може да се направи анализ. По принцип сайтове без кой знае какъв контент , излизащи напред, се базират на стабилни линкове. Обикновено когато анализирам конкурент почвам иммено от тях ( линковете ) .
 
Re: За дребните неща в оптимизацията!?!?!?

Аз лично не мисля, че препинателните знаци имат значение. По-скоро ако дадеш линкове да разгледаме въпросните конкуренти, ще може да се направи анализ. По принцип сайтове без кой знае какъв контент , излизащи напред, се базират на стабилни линкове. Обикновено когато анализирам конкурент почвам иммено от тях ( линковете ) .

Да така е напълно съм съгласен с теб. Това са важните неща линковете.
Просто пуснах тема за дребните неща.
 
Re: За дребните неща в оптимизацията!?!?!?

А дали линк с анкор само препинателни знаци към оптимизираният сайт ще тежи повече от нормален линк?
 
Re: За дребните неща в оптимизацията!?!?!?

А има ли значение дали накрая е въпросителна или удивителна. Все пак едното показва въпрос, а другото натяква на гугъл, че написаното е важно.
 
Re: За дребните неща в оптимизацията!?!?!?

По-скоро май отговора е по-прост.. или така си мисля. Най-вероятно се ползва някакъв ариктъл спинер или нещо друго, което преработва съдържанието. Аз имам такива по сайтовете си и също слагат разни въпросителни и удивителни знаци, където принципно няма такива като копират съдържание, защо .. не мога да ви отговоря :)
 

Горе