SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

За и против брандиране на автомобил

shark

New member
За и против брандиране на автомобил с логото (марка) на фирма?!
Фирма в сферата на услугите, работеща основно на територията на една област.

Нещо такова:
proect_brandirane7b.jpg
 
За: За и против брандиране на автомобил

За: За и против брандиране на автомобил

За. Според мен бранда си е бранд и трябва да се покаже навсякъде. Излъчва класа и авторитет.
 
За: За и против брандиране на автомобил

За: За и против брандиране на автомобил

Твърдо ЗА :) Какво по-хубаво от подвижна реклама, особено ако автомобила всекидневно е по пътя, макар и в една област.
 
За: За и против брандиране на автомобил

За: За и против брандиране на автомобил

Още един глас ЗА. Дори имам конкретен пример за приятел на когото клиенти са му казвали, че са видели сайта на буса.
 
За: За и против брандиране на автомобил

За: За и против брандиране на автомобил

...сайта на буса.
:happy: :D
 
За: За и против брандиране на автомобил

За: За и против брандиране на автомобил

Проблеми които виждам:
- трябва да съм много внимателен на пътя, да не правя глупости, да паркирам без да преча и тн.
- колата макар и среден клас не е нова (12 г.), но изглежда добре.

Позитиви (май):
ще е много яко дизайнерско облепяне, което ще е ефектно, забележимо и запомнящо се.
 
За: За и против брандиране на автомобил

За: За и против брандиране на автомобил

Проблеми които виждам:
- трябва да съм много внимателен на пътя, да не правя глупости, да паркирам без да преча и тн.
- колата макар и среден клас не е нова (12 г.), но изглежда добре.

Позитиви (май):
ще е много яко дизайнерско облепяне, което ще е ефектно, забележимо и запомнящо се.

Работил съм във фирма, която беше брандирала всичките си автомобили. Голям плюс е, че ако пречиш на някого има веднага на кой да звъннат, тъй като номерата бяха брандирани на автомобилите. Негативното е, че ако не си добър професионалист, а мамиш по какъвто и да е начин хората, рискуваш да останеш без кола. Според мен няма никакво значение колко годишна е колата, след като ще е запомнящ и забележим дизайна.
 
За: За и против брандиране на автомобил

За: За и против брандиране на автомобил

Твърдо "ЗА" :) И все пак трябва да се внимава - ако даваш на хората некачествен продукт/услуга, а си обещал обратното ... или имаш кофти конкуренция, добре е да се помисли над добър застраховател :)
 

Горе