SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

За някой аномалии в Google Translate

Re: За някой аномалии в Google Translate

Друго странно нещо е при превод на
"източна България" от български език на македонски - получава се "Источна Македонија".
Това наистина ме ядоса, нямам нищо против Р. Макдедония, но още утре ще изпратя няколко e-mail-а на "компетентни органи" от сайта на уважавана не правителствена организация. Да се надяваме, че ще има ефект.
Нямам думи!
 
Re: За някой аномалии в Google Translate

Не съм запознат с Транслейт, но системата изглежда е доста интерактивна. Може да се предлагат преводи и предполагам в случая са ни спретнали Гугъл Транслейт бомба.

Мислех, че преводите се правят само от съответният Гугъл регионален екип. Нещо им куца ситемата, трябва да се прави преглед на всички предложения за преводи за да не стават подобни простотии.
 
Re: За някой аномалии в Google Translate

Абе мислих си аз, че трябва по спасителната акция да се прати корпусът за бързо реагиране....

Просто трябва да им се орежат паспортите и затегне границата да видите как ще стоплят хайваните. Те, че ЕС и НАТО няма да видят в обозримо бъдеще е ясно, ами кога ние ще стоплим, че не ни е работа да кръводаряваме постоянно за ония чукари... и лапоните, които живеят по тях. Аз бих предпочел беломорието и без национална катастрофа, за вас не знам.

П.П. Преди някой да коментира гледната ми точка уточнявам, че родът ми е от именно там. Прадядо ми е бил заточен в азия, защото е участвал в борбите за освобождаването на Македония. И не си познавам братовчедите в Македония, защото им създавало неудобство да поддържат връзки с роднините им в България. За мен това, което се върши от македонците днес е неприемливо и недостойно.
 
Последно редактирано:
Re: За някой аномалии в Google Translate

Като бях на морето се запознахме с една група македонци - около 15 човека. Една седмица всяка вечер заедно кръчми, дискотеки и т.н. Последната вечер обаче щяха да хвърчат глави. Започнахме един спор и в крайна сметка според тях се оказа, че:

-няма български език, взели сме го от тях
-не трябва да има България, била е част от Македония
-Кирил и Методий са македонци
-Мики Маус е измислен от македонци
-ДОРИ Христо Ботев бил македонец
и имаше още 7-8 неща, които замалко да ни докарат до масов бой. Бяха готини хора, но съм прекалено голям родолюбец, за да търпя такова нещо. Оттогава загубих респект към "Югозападна България".
 
Re: За някой аномалии в Google Translate

Е крайно време е да спретнем на сайта на правителството на Македония един GoogleBomb. Дайте идеи какъв да бъде анчора, ще ги уредя веднагически с над 200 линка.

P.S. nikoladd и fozzy, евала за мненията. Не обичам македонците (живеещите в Македония, а не Българските Македонци) по ред причини. Покрай тях намразих и хамстерите от Сблъсък, чудещи се как да дадат награда за певец на македонец наскоро на "Пей с мен", все едно си нямаме Български певци и певици.
 
Последно редактирано:
Re: За някой аномалии в Google Translate

@fozzy на твое място бих скочил на бой, колкото и да не съм родолюбец, темата с Македония ми е болна тема...
 
Re: За някой аномалии в Google Translate

@ ivo.apostolov, екстра е. логично: каквото повикало, такова се обадило. За мене е ок, дайте още мнения ако някой се сети нещо по-добро.
 
Последно редактирано:
Re: За някой аномалии в Google Translate

Мамка им дейба шибани уроди, как се издразних. Особено за "Аз съм българче", което е едно емблематично произведение и няма българин, който НЕ го знае.

Слагам и аз линкове.
 
Re: За някой аномалии в Google Translate

Аайди и от мен малко помощ с линкче и указания Тук
 
Re: За някой аномалии в Google Translate

Препоръчвам "западнала колония". "западна България" си има и не виждам защо да я принизяваме.

П.П. Ей човек ще мръдне да вечеря и вие правиталства ще избомбите ;)
 
Re: За някой аномалии в Google Translate

вижте сега... да бомбите македонски сайт с анчор на български и за българия няма голям смисъл. ние тука като си го търсим това и ни излиза напред боли ги фара ...
замислете нещо по-така. я за македония да излиза една хубава страничка с исторически факти я нещо подобно ...
 

Горе