SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Здравейте имам страшен проблем

didkap84

Member
Имам сайт за обяви в Македония - Oglasimk.net. По думата oglasi на 8 място, огласи -7, Oglasi mk- 1, oglasuvaj -2, според класацията на ganbox.com. При google с няколко позиции на долу, но потребителите са едва по- малко от 100. Дайте съвет как да увелича потребителите си.
Благодаря предварително.
 
За: Здравейте имам страшен проблем

За: Здравейте имам страшен проблем

Здравей.
Това ли е страшния проблем? Искаш повече посещения. Че този проблем го имаме всички :).
Въпроса е много общ. Но мога да ти кажа с какво да започнеш. Направи сайт, който или е най-добър от всички или поне има нещо по-различно и полезно от останалите. Трябва да има нещо заради което да си струва да си пред другите.
 
За: Здравейте имам страшен проблем

За: Здравейте имам страшен проблем

В таз Македония има един Пазар3 кадето си плаща както нашия продавалник. А и Реклама5 е доста напред
 
За: Здравейте имам страшен проблем

За: Здравейте имам страшен проблем

Аз имам само едно питане .. какъв е ефекта да ползваш rel publisher = socialevo.net o_O Някякъв търсен ефект ли е ? Те ли са собственик на сайта ? :)
 
За: Здравейте имам страшен проблем

За: Здравейте имам страшен проблем

Не просто ми го дава проблем при собственно индексиране. Ползвам тяхна приставка
 
За: Здравейте имам страшен проблем

За: Здравейте имам страшен проблем

Както каза Скуби, трябва да помислиш за наистина сериозен дизайн, не нещо което прилича на рисунка с пейнт. Риспонсив дизайн тема си намери/направи, с приятни цветове. В момента сайта ти е копиран почти едно към едно с продавалника, но не забравяй, че те наливат много пари за реклама. Всеки гледа в ляво за категории, не се лишавай от това удобство. Направи по-голям бутона за добавяне на обява. Хитра е идеята с картата, но я оцвети в цветовете на македонското знаме (примерно) и отдолу сложи още обяви (10-20 клетки макс - последно добавени).

Направи форум за фийдбек, разгледай сериозно сайтовете на конкуренцията, отговори си на въпроса, какво ти липсва у тях и го направи при теб (чети хейта към тях и се възползвай от него)

Успех! :)
 

Горе