SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Идея за ADSENSE ?

splendid

New member
Направих си блог регистрирах се в асдсенс, но след 2-3 седмици на регистрацията ми в адсенс ме спряха, но неразбрах защо ? и сега като поразгледах каква може да е причината за спирането и видях ,че съм качвал кракнати програми за андроид и аз много много не разбирам та какво може да ме посъветвате да пиша ли на гоогле или да забравя повече за тях няма да ме съжалят :(
 
За: Идея за ADSENSE ?

За: Идея за ADSENSE ?

много е малка вероятността да ти отговорят изобщо

моята препоръка - прочети много внимателно TOC на Adsense, след това смени всички неща по които могат да те тракнат - IP, реален адрес, Име .... и пак пробвай

Ако не успееш пиши на лично - може да намерим някакъв начин да ти помогнем
 
За: Идея за ADSENSE ?

За: Идея за ADSENSE ?

много е малка вероятността да ти отговорят изобщо

моята препоръка - прочети много внимателно TOC на Adsense, след това смени всички неща по които могат да те тракнат - IP, реален адрес, Име .... и пак пробвай

Ако не успееш пиши на лично - може да намерим някакъв начин да ти помогнем

TOC? За кое имаш предвид да пробвам пак да се регистрирам ли неможах да разбера ще ме извиняваш ?
 
Re: Идея за ADSENSE ?

Трябвало е да четеш ТОС (правилата за ползване) преди да ползваш Адсенс. И е близо до ума, че ако го ползваш на сайт с нелегално съдържание, нормално ще е да те баннат.
Единственото, което може да направиш е да се опиташ да регистрираш нов акаунт, на друго име. И ако те одобрят мисли преди да слагаш техен код.
Изчете от до правилата им.
 
За: Re: Идея за ADSENSE ?

За: Re: Идея за ADSENSE ?

Трябвало е да четеш ТОС (правилата за ползване) преди да ползваш Адсенс. И е близо до ума, че ако го ползваш на сайт с нелегално съдържание, нормално ще е да те баннат.
Единственото, което може да направиш е да се опиташ да регистрираш нов акаунт, на друго име. И ако те одобрят мисли преди да слагаш техен код.
Изчете от до правилата им.

да аз ги прочетох правилата и съм наясно, но пусках ромове за андроид телефони които са в архив и ги взимах от форуми, но явно т рябва да преглеждаш всичко преди да пускаш и сега като почнах да ги гледам вътре е имало платени приложения и затова мисля,че съм оут :) но както и да е но нетрябваше ли да ме предупредят ,че съм в нарушение и да го оправя веднага

да се пробвам ли да пиша на супорта дали ще изгрее слънцето ?
 
За: Идея за ADSENSE ?

За: Идея за ADSENSE ?

Махаш нелегалните работи,
пишеш им любезно писмо
и чакаш от 1 до 5 дни някъде, нормалното е първите три дни да ти отговорят и пуснат сайта, ако си го направил както трябва и си се аргументирал подобаващо.
 
За: Идея за ADSENSE ?

За: Идея за ADSENSE ?

Махаш нелегалните работи,
пишеш им любезно писмо
и чакаш от 1 до 5 дни някъде, нормалното е първите три дни да ти отговорят и пуснат сайта, ако си го направил както трябва и си се аргументирал подобаващо.

на бг ли да им пиша ?
 

Горе