SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изкачащ баннер

lipa

New member
Здравейте! Някой знае ли, как се поставя изкачащ баннер на wordpress сайт. Под изкачащ баннер имам в предвит баннер, които поставят обикновено, на bgtop и излизат по средата на страницата, когато стартираме сайта.
 
За: Изкачащ баннер

За: Изкачащ баннер

Има много такива плъгини. Търси modal / popup като ключови думи. Ето ти един такъв за плъгин.

И като оффтопик ще вметна, че не е добра идея да подражаваш на сайтовете имащи такива банери с bgtop. Това беше модерно преди 5 години и положителен ефект имаха само bgtop, защото като им сложиш банер, фактически ти ги линкваш и им вдигаш PR. И това, че колкото повече хора гласуват за теб, толкова повече ще се изкачваш в серп-а са пълни глупости. Все още никой няма договор с Google :)

Недей да се връщаш назад във времето със стари и неефективни "техники". Чисто приятелски ти го казвам :D

Съжалявам за оффтопика.
 
За: Изкачащ баннер

За: Изкачащ баннер

Как се слага не мога да ти кажа, но бих те посъветвал да не го правиш. Мен лично такива сайтове ме дразнят изключително много и ги затварям веднага при изскачане на банера, а предполагам това важи и за други хора. Да не говорим, че 9/10 от вредителите, които се разпространяват из нета (вируси, рекламен и шпионски софтуер) използват точно този похват - будалата кликва и лепва заразата. Така че за мен присъствието на подобно нещо в един сайт е изключително непрофесионално.
 
За: Изкачащ баннер

За: Изкачащ баннер

Как се слага не мога да ти кажа, но бих те посъветвал да не го правиш. Мен лично такива сайтове ме дразнят изключително много и ги затварям веднага при изскачане на банера, а предполагам това важи и за други хора. Да не говорим, че 9/10 от вредителите, които се разпространяват из нета (вируси, рекламен и шпионски софтуер) използват точно този похват - будалата кликва и лепва заразата. Така че за мен присъствието на подобно нещо в един сайт е изключително непрофесионално.

Съгласен съм. Видя ли такива тарикати и затварям сайта и повече не го посещавам!
 

Горе