SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изработка на скрипт за sitemap

miraco

New member
Мисля да сменя сайта ми за обяви / от подписа ми /, с платена система. Но тази която съм си харесал няма опция за автоматично генериране на sitemap след всяко публикуване на нова обява. Колко ще струва изработката на такъв скрипт. Също колко ще струва и подобен скрипт който да кешира страниците на определено време.
 
За: Изработка на скрипт за sitemap

За: Изработка на скрипт за sitemap

Мисля да сменя колата / от подписа ми /, с друга. Но тази която съм си харесал няма опция за газова уредба. Колко ще струва да се сложи на такава.
 
За: Изработка на скрипт за sitemap

За: Изработка на скрипт за sitemap

Ами смени си колата де...
Писал съм от подписа та всеки да види че старата система е Уордпрес и ще я сменя с друга платена. Не искам точна цена а някаква приблизителна, та да си преценя дали да взема тази система vivaru, която няма тези опции или друга система...
Но все пак си смени колата с дизел :)....
 
За: Изработка на скрипт за sitemap

За: Изработка на скрипт за sitemap

..... система vivaru, която няма тези опции или друга система....


ето вече е съвсем друго когато кажеш каква система ще взимаш.
Все пак цената за sitemap за wp e една. А за vivaru друга.
 
За: Изработка на скрипт за sitemap

За: Изработка на скрипт за sitemap

Спряли сме се засега на две CMS/ системи за публикуване на обяви...едната е безплатна: osclass а другата е платена: vivaru. Първата има доста добавки / нещо като плъгините на Уордпрес/, до като платената е по опростена, няма добавки и някой ще трябва да се пишат за нея, като сайтмап и за кеширане.
Имаме с колегата няколко сайта за обяви на Уордпрес и като станаха много обявите WP започна да се задъхва. За това ако някой е ползвал или има наблюдение за някоя от двете системи да сподели. Че след Нова Година мислим да махаме WP. / За това се интересувам и от скриптове за sitemap....
 
За: Изработка на скрипт за sitemap

За: Изработка на скрипт за sitemap

Аз ползвам Product | ApPHP Business Directory Script | ApPHP - Professional PHP Web Scripts има за дялане и по нея де. А относно твоите - безплатната ми изглежда по-убава :) Има ли превод на български?
 
За: Изработка на скрипт за sitemap

За: Изработка на скрипт за sitemap

Генерирането на сайтамап-а по принцип трябва да е автоматично. Но при статичните сайтове естествено няма как да стане и там идват всички тия нишови продукти, генератори и сие ;)
 

Горе