SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

nikkola

Member
Правя един малко странен сайт за продукти на базата на wp. Знам има доста други cms-и, които са по-подходящи за продукти, но нямам времето и познанията да се задълбая, защото това си е страничен проект.
Искам в началната страница да подредя всички категории с подкатегории с малка снимка, а и паралеллно категории(без подкатегории) и под тях последните постове за съотвентата категория.(Нещо стандартно при онлайн магазините) Отначало си мислех, да го направя на ръка в една статична страница само, че ми се стори прекалено много работа, особенно ако от време на време трябва всичко да се актуализира. Тук има един пример, този сайт също е wp, само, че не знам как го е направил. Та случайно да има такъв плъгин готов или нещо подобно?
 
Re: Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

Мисля, че с подходящ шаблон ще ти е много по-лесно, не ти е необходим плъгин. Това което си посочил като желан резултат е демо на шаблона The Wirecutter 2 / The Wirecutter 2 WordPress Theme by Craige T/. Повече инфо тук _wp.io/wordpress-theme/the-wirecutter-2/
С view-source: можеш да погледнеш какви плъгини използва даден сайт на базата на WP, стига да не са скрити. На посоченият от тебе сайт, не са скрити, и са няколко: amazon-affiliate-link-localizer..... и т.н.
 
За: Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

За: Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

това е къстъм тема специално за този сайт. това на линка е някакъв спайдър, който само си мисли че е готова тема за продажба
и аз преди търсих нещо такова но засега използвам само такива с листнати последни продукти
 
За: Re: Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

За: Re: Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

това е къстъм тема специално за този сайт. това на линка е някакъв спайдър, който само си мисли че е готова тема за продажба
и аз преди търсих нещо такова но засега използвам само такива с листнати последни продукти
Това си е някакъв трик за линкче, уж я продават, а това е просто къстом тема

Мисля, че с подходящ шаблон ще ти е много по-лесно, не ти е необходим плъгин. Това което си посочил като желан резултат е демо на шаблона The Wirecutter 2 / The Wirecutter 2 WordPress Theme by Craige T/. Повече инфо тук _wp.io/wordpress-theme/the-wirecutter-2/
С view-source: можеш да погледнеш какви плъгини използва даден сайт на базата на WP, стига да не са скрити. На посоченият от тебе сайт, не са скрити, и са няколко: amazon-affiliate-link-localizer..... и т.н.
Това, че се виждат плъгините не го знаех. Иначе ще разгледам някъде за подобна тема, иначе преди два дни си купих една и няма да има за какво да я ползвам. Сигурно трябва да търся някаква тема за онлайн магазин, въпреки, че не ми трябва магазин в истинския смисъл на думата.
 
За: Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

За: Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

thewirecutter(сайт на бивш основен редактор на гизмодо) не са виновни за листването. бота на вп.ио е прихванал уникално име на тема и я е добавил

пробвах с тема за магазин, но доста от тях искат и самия плъгин за магазин и разни други работи. ако имаш бюджет си поръчай да ти направят такава
 
За: Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

За: Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

Ами като цяло нямам бюджет, даже още с логото не съм измислил, как ще го направя. За момента ще си ползвам тази тема, тя има хоризонтално меню, което отразява всичките категории. Това означава, че ще имам дваре реда с категории, и подкатергоии ще ми бъдат самите постове. Това ме удволетворява за момента. Ако сайта генерира нещичко, ще му поръчам качествен темплейт.
 
Re: Има ли WP Pluigin, с който лесно да категоризирам продукти–

джумла беше първия цмс , който ползвах и не съм запазил горещи спомени, макар, че от тогава до сега сигурно са излязли сумати версии. Ще поразгледам какво има, само днес дето цял ден се занимавах да подготвям тази уордпрес инсталция.
 

Горе