SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Инструмент за брой думи на уеб страница

muteki

New member
Надявам се да ви бъде полезно, намерих го случайно. Само поставяте конкретното урл и готово. Тествах го 5-6 пъти с вътрешни страници и работеше :happy::

kwintessential.co.uk/translation/website-wordcount-tool.php
 
За: Инструмент за брой думи на уеб страница

За: Инструмент за брой думи на уеб страница

Лъже като циганин. За проба подадох страница с 5 реда текст и ми изброи 803 думи...
 
Re: За: Инструмент за брой думи на уеб страница

Re: За: Инструмент за брой думи на уеб страница

Лъже като циганин. За проба подадох страница с 5 реда текст и ми изброи 803 думи...

Хмм, сега като каза реших да го пробвам със страница, на която има точно 2 думи и ми изкара 31 (вярно с мета таговете стават толкова, но не ми беше това идеята). Има разминаване определено. Добре де, дайте някакъв по-точен инструмент за броене думите от една уеб страница (не само текста, а всичко що са думи меню, линкове и т.н.).
 
За: Инструмент за брой думи на уеб страница

За: Инструмент за брой думи на уеб страница

Такъв тул да се направи точен май няма да е много лесно. То трябва да се чете CSS за да се види кое е скрито, че да не се брои. Може би за това не е точен. Иначе аз мога да направя такъв тул. Ще взема съдържанието на body тага и ще маха всички тагове вътре и ще брои, лесна работа. Но ако някои неща са били скрити с CSS, примерно елементи от меню, и те ще се броят, въпреки че не са видими за потребителя :).
Все пак не мисля, че ще ползва. То за какво ти е да броиш страница, по добре статия.
 
Re: Инструмент за брой думи на уеб страница

Най-лесно е :
1. Ctrl + a контента на страницата
2. Copy/paste в word count ( google it ) :)
 
Re: Инструмент за брой думи на уеб страница

има толкова хубави инструменти като А1 keyword research

еее? понеже в две мнения днес го споменаваш - твой е, афилиейт си, какво?

Дай линк да го видим кажи кое му е толкова хубавото и с какво превъзхожда Маркет Самурай или Трафик Травис и нямаш грижи - ще си го купя през твоя аф линк. Айде давай - ти си на ход
 
Re: Инструмент за брой думи на уеб страница

Да ти кажа тоя софт нещо ме изгуби
"Purchase includes all 3.x releases and one year upgrades"

Освен това като гледам оформлението на панела (то в общи линии друго не може да се види на тия скрийнове) нещо май бая с теслата са го дялали. Сериозно ти имаш ли някакви преки впечатления от работата с тия програми или просто трупаш мнения? А сподели, защото наистина съм отделил бюджет за нови играчки
 

Горе