SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Инструмент за събмит по бг мрежите

mlazarov

Web Entrepreneur
Става дума за едно инструментче, което някои от вас ползват под друга форма (автоматичен RSS събмит). Днес го пускам като свободно достъпен за ръчно-автоматичен събмит. Вероятно вече ви обърках?:) Най-вероятно формата за събмит ще ви отговори напълно за какво става дума:

BG Autosubmiter :: Събмит по социални мрежи с промо код WMB20


Формата ви дава възможност да публикувате от едно място към желаните социални мрежи. Поддържа се спин формат - така във всяка социалка ще излезе различен текст.

Моля не злоупотребявайте - формата ще остане в този формат (без регистрация и напълно безплатна) докато ми е по възможностите да я поддържам.

* Промо кода е активен до края на септември месец.
 
Последно редактирано:
За: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Инструмент за събмит по бг мрежите

An Error Was Encountered

Service unvaliable


Преди това като събмитнах нищо не стана, все едно ресетнах формата :)
 
За: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Инструмент за събмит по бг мрежите

Няма начална страница - там е нормално да ти дава тази "грешка".

Другата форма работи, но не дава информация, че е приет събмита. Проверих - приет ти е.
 
За: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Инструмент за събмит по бг мрежите

А в коя категория се записват новините? И друго да питам - какво става, когато не си логнат в дадена мрежа? Например, е elada.info не бях логнат, но в svejo.net бях. Така като гледам не мога да си открия новината :)

Аз ли нещо бъркам, или ?
 
За: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Инструмент за събмит по бг мрежите

Добавя се през мой акаунт и няма нищо общо с това, в кои мрежи си логнат.
Категорията е по подразбиране - обикновено е някаква обща категория.

Новините не излизат веднага - най-малкото се пускат през минимум една минута, а ако има много новини за добавяне в една социалка се изчаква някакво време, тъй като повечето не позволяват добавяне от един акаунт в кратък период.
 
За: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Инструмент за събмит по бг мрежите

Регистрираните могат да следят статуса на своите събмити или да ги променят в движение, ако не са били събмитнати.

В момента обаче регистрацията е затворена.
 
За: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Инструмент за събмит по бг мрежите

Ха, проверих и са събмитнати нещата :)

Чудно :party:
 
Re: Инструмент за събмит по бг мрежите

За момента няма лимити и ограниченията, и за да остане положението така не трябва да се спами през инструмента.

Не знам чии е radiowish.net, но ще помоля колегата да не използва по такъв начин тула.
 
За: Re: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Re: Инструмент за събмит по бг мрежите

За момента няма лимити и ограниченията, и за да остане положението така не трябва да се спами през инструмента.

Не знам чии е radiowish.net, но ще помоля колегата да не използва по такъв начин тула.

Аз бях :) Малко попрекалих, няма да се повтори.
 
Re: Инструмент за събмит по бг мрежите

Бтв само да ви споделя, че трябва сами да внимавате какво добавяте като съдържание. Забелязах, че бота връща грешки тъй като е добавяно твърде кратко заглавие. В този случай социалната мрежа връща грешка, че заглавието е късо е и не приема събмита. Добре е заглавията ви да са поне 20 знака, а описанията 50, за да влизат навсякъде.
 
Re: Инструмент за събмит по бг мрежите

Инструмента за събмит по бг социални мрежи е изцяло обновен.

При регистрация използвайте промо код "WMBG20" за допълнителни събмити.

Какво ви дава регистрацията?
- можете да следите статуса и всяка стъпка на вашите събмити
- при проблем можете да редактирате събмита си
- можете да ресъбмитнете заявка
 
За: Re: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Re: Инструмент за събмит по бг мрежите

Точно снощи се регистрирах, така ще е по-полезно и удобно. Благодаря!
...но пък не си спомням да съм видял форма за добавяне на код ?
 
Re: Инструмент за събмит по бг мрежите

А каква е идеята на бутона FEEDS като цяло?
 
За: Re: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Re: Инструмент за събмит по бг мрежите

А каква е идеята на бутона FEEDS като цяло?

Изпращаш ми адреса на feed-а ти и всичко, което дойде от него се публикува по социалките. Бързи смели сръчни.
 
За: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Инструмент за събмит по бг мрежите

Промених алгоритъма за спинване - новият вариант изкарва най-добрите (най-различните) варианти от спиннатия текст. Така ще имате възможно най-уникалните събмити.
 
За: Инструмент за събмит по бг мрежите

За: Инструмент за събмит по бг мрежите

Удобно ще е да се появи някакъв надпис като "Submitted!", че оставам с впечетлението, че нищо не съм направил в крайна сметка.
И по едно бутонче Spin под двете форми за провекра на спин правописа ще е удобно.
Полезно инструментче, дано остане по-дълго безплатно.
 

Горе