SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Инструмент за управление на салитни сайтове

Kalin4y

ORM / SEO
SEO-то никога не е било по-лесно!

Здравейте колеги,

искам да Ви представя нашият най-нов инструмент в помощ на SEO специалистите. ORM-Submitter (www.orm-submitter.com) е инструмент за управление на сателитни сайтове и осигуряване на нужното количество уникално съдържание и линкове, за да може Вашият проект да заеме челни позиции в търсачките.

Какво представлява ORM-Submitter ?
Уеб-базирана система, която управлява Вашите сателитни сайтове, като създава съдържание в тях и осигурява нужните линкове, за да заемат Вашите сайтове челни позиции в търсачките. ORM-Submitter пести време и ресурси, които обикновено влагате в изграждането на off page SEO процеса. С него всичко става по-лесно, по-бързо и по-евтино.

Как работи ORM-Submitter ?
Чрез уеб базираната система може да публикувате отдалечено, от едно място, уникално съдържание във Ваши собствени сайтове с инсталиран Wordpress, Joomla или Drupal. Може да публикувате съдържание и в сайтове, разложени на блог платформите - blogger.com, wordpress.com и livejournal.com.

Потребителят задава кога, в кой ден и в кой блог системата да публикува съдържание и тя го прави.
Напълно автоматизиран процес и 100% надежден, гарантирано SEO качество.

Системата автоматично осигурява връзки към всяка една от Вашите публикации. Всяко едно създадено URL със статия, автоматично се публикува във водещи social bookmark сайтове - dao.bg, trohi.com и obiavi.biz. Сайтове с PR > 2, за да бъде подсигурено Вашето уникално съдържание с линкове. Линкове, които ще Ви осигурят качествена SEO оптимизация и бързо индексиране на Вашите материали в търсачките.

diagram.png

Това е схема на принципа на работа на ORM Submitter

Колко струва ORM Submitter ?
Според Вашите нужди и предпочитания има създадени три абонаментни плана:
ORM bronze, ORM Silver и ORM Gold. Повече за пълната им характеристика може да намерите в сайта - тук

С минимални средства, може да си осигурите Link building и SEO на Вашите проекти за месеци напред. Правилното изграждане на сателити с уникално съдържание и осигуряването на връзки към тези материали е най-важният фактор за успеха на Вашият проект!
ORM-Submitter решава напълно поддържането на собствена мрежа от сайтове, а както знаем това е доста скъп и отнемащ време процес.


Тук, в тази тема, на e-mail office@orm-submitter.com или на телефони: 032/585-111 и 088 / 6358111, ще се радваме на отговорим на Вашите въпроси.


Поздрави,
/Kalin4y
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

След като имах възможността да го разгледам и тествам този инструмент, не мога кажа и дума която е в отрицателна посока за него. Инструмента е направо мечта за колегите които искат да спестят главоломни количества време пръскано за поддръжка на сателитни сайтове. Съвета ми е поинтересувайте се повече ако не ви е станало ясно за какво точно става дума (мисля, че това е малко вероятно четейки описанието по-горе) разпитайте и тествайте гарантирано няма да загубите.
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

при заявка по емайл можем да Ви създадем по един демо акаунт. Ще пробвате системата и ако ви хареса ще продължим да работим.
За първите 10 човека от форума, направили абонамент ще има награди :)
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

Аз дали ще може да тествам? Клиенти за субмит при нас колкото искаш.
Имейла ми е admin at сайта от подписа отдолу.
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

моля, прати заявка на емайл адреса office@orm-submitter.com
Дано да си разбрал каква е идеята, защото това не е тул за събмитване по директории :)
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

Според мен малко е подвеждащ текста в сайта.
Написано е:
"...двата най-важни елементи за създаване и поддържане на SEO оптимизация на Вашите сайтове - уникалност на съдържанието...

Което за мен лично означава, че системата взима от някъде тематическа статия, автоматически я прекарва през синонимомайзер и я уникализира, което отговаря на описанието.

А по-късно разбирам, че това не е така, а това е модул за управление на сателитите и добавяне на материали към тях и каквото добавиш, това ще и получиш.
т.е. тук системата нищо не уникализира, ако сам не си го направил това.

Така, че аз бих поправил самото описание, за да не подвеждам хората още в самото начало.

Ако греша, то моля да бъда поправен.
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

Към нея върви отделен сървиз, който се грижи за уникализацията. Сам решаваш дали да се възползваш от цялата система или от само от това, от което имаш нужда.
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

Как става уникализацията на статиите ?
Мислили ли сте примерно за "content scrapper" функционалност, т.е. човек да може да задава откъде да смуче съдържание, което след това да уникализира и да си го разпределя по сателитите с помощта на системата ?
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

автоматичното пренаписване за момента не става смислено, т.е. google translate да ти превежда от английски на български.
Ти може да подадеш статия от където искаш, дори и да не е твоя. Затова после уникализацията минава през човешка намеса, за да е смислена и все пак да може да се чете :)
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

Към нея върви отделен сървиз, който се грижи за уникализацията. Сам решаваш дали да се възползваш от цялата система или от само от това, от което имаш нужда.
След като е отделен, така и напишете, че отделно можете за $ да си уникализирате контента или сами да си го направите уникален.
Още повече че сам казваш, че това вече е нещо съвсем отделно като модул и не влиза в базата на сервиса за управление на сателитите.
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

Според мен се започна гледане на зъбите на почти харизан кон.. седнете с един калкулатор и си калкулирайте сметката за това което ви се предлага и това което хвърляте като време и усилия и пари отделно за да направите същото... след това сметнете дали си струва и дали не ... предлага се всичко необходимо за създаване на достатъчно добри сателитки в почти неограничени количества стига човек да помисли как да си ги направи максимално добри за неговия случай. Не знам защо се захапаха хора за думичка, че уникалното съдържание се предлага като отделна услуга. Мисля, че е нормално още повече за цената за която говорим (справка калкулатора за тези които са си направили труда да го вземат).
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

Според мен се започна гледане на зъбите на почти харизан кон.. седнете с един калкулатор и си калкулирайте сметката за това което ви се предлага и това което хвърляте като време и усилия и пари отделно за да направите същото... след това сметнете дали си струва и дали не ... предлага се всичко необходимо за създаване на достатъчно добри сателитки в почти неограничени количества стига човек да помисли как да си ги направи максимално добри за неговия случай. Не знам защо се захапаха хора за думичка, че уникалното съдържание се предлага като отделна услуга. Мисля, че е нормално още повече за цената за която говорим (справка калкулатора за тези които са си направили труда да го вземат).

Не съм съгласен, защото мен именно липсата или по-точно изваждането на уникалноста в отделна графа ме спря.
А от там и привлекателноста на цялото предложение.
Защото именно като извадя калкулатора (моя си, на всеки аршина му е различен) ми излиза по-евтино да работя така, както си работя до сега.
Но това е друга тема.
А иначе повече клиенти на ТС мога да пожелая.
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

Е всички си пожелаваме един уникализатор на статии напълно автоматичен без човешка намеса който да вади уникален и най-вече четим от потребителя изходен текст, и то на сносна цена, но за момента все още това е в сферата на мечтите все пак, поради което човешката намеса си е необходима малко или много все още.
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

SeoLab, стремим се да предлагаме качествена услуга, която да отговаря на дадени стандарти. Затова и статиите преминават през човешка редакция, като инструмента не е автоматизиран и интегриран със системата...за сега :)

На пазара има множество тулове, включително създадени агрегатори за WP, Joomla, Drupal и т.н. Те скрапват съдържание и on-the-fly го превеждат с Google translate API-то. Превода там е смешен и в никакъв случай не е качествен. Тези сателити, макар и ползвани само за линкове, ще се класират някъде в търсачките и някой ще прочете какво пише в тях. Как ще го накараш да кликне на линка, ако това, което чете му стори нелепо и смешно? Все едно малкият ми братовчед, който е във втори клас и тепърва почва да изучава английски, е направил превода :)
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

моля, прати заявка на емайл адреса office@orm-submitter.com
Дано да си разбрал каква е идеята, защото това не е тул за събмитване по директории :)

Знам че не е тул за събмит по директории, но пълната идея я схванах чак сега, след последните няколко поста:

Затова и статиите преминават през човешка редакция, като инструмента не е автоматизиран и интегриран със системата

Това беше важно да се знае. Мерси.

Е всички си пожелаваме един уникализатор на статии напълно автоматичен без човешка намеса който да вади уникален и най-вече четим от потребителя изходен текст, и то на сносна цена, но за момента все още това е в сферата на мечтите все пак, поради което човешката намеса си е необходима малко или много все още.

BATTERY, това просто няма как да стане. Ако има работещ, ще е скъп. Ясно е защо - ще върши страхотна работа.
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

Аз бях един от бета тестърите на услугата и мога да кажа, че спестява доста време, когато иде реч за пълнене на сателити със съдържание.
Уникализацията, която правят също е на много добро ниво и не се засича, ползва се софтуер, но след това се изглаждат и ръчно нещата.
Общо взето ако Ви трябва да захранвате множество сайтове централизирано и ако искате да се пълнят с уникално съдържание, услугата си заслужава.
 
Re: Инструмент за управление на салитни сайтове

Скъпи колеги,

добавихме нова функционалност в инструмента - Twitter submission. Всички планове за момента може да добавят неограничен брой twitter акаунти, като в тях автоматично се добавят всяко едно URL на създадена статия.
Може да създадете twitter акаунт за определена категория и в него да се публикуват URL адреси само от нея.
Както казах комбинацията и броя на twitter акаунти е неограничен.

Чрез интеграцията на Twitter се създава още една възможност за напълно осигуряване на качествени връзки към Вашето съдържание и може да се на 100%, че то ще предаде цялата тежест на линковете към Вашият проект!

SEO-то никога не е било по-лесно!
 

Горе