SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какви са тези .mp домейни

MUTI

New member
Здравейте,
към един от сайтовете с който се занимавам са се пръкнали някакви странни фейк линкове от .mp домейни.
За какво се борят тези пичове според вас за оптимизация по дадените думи.... ПР или нещо си.


Clipboard01.jpg
 
Re: Какви са тези .mp домейни

Едно време бяха безплатни. Даваха ти да направиш блог на тях безплатно с техен хостинг. Аз имах няколко сателитки там, сега гледам са изчезнали. Тоест, всичко от там май е изчезнало.

До колкото си спомням идеята беше да означава "My Personality" и да са безплатни блогове за лични цели. Май вече са се комерсиализирали :(
 
За: Re: Какви са тези .mp домейни

За: Re: Какви са тези .mp домейни

Едно време бяха безплатни. Даваха ти да направиш блог на тях безплатно с техен хостинг. Аз имах няколко сателитки там, сега гледам са изчезнали. Тоест, всичко от там май е изчезнало.

До колкото си спомням идеята беше да означава "My Personality" и да са безплатни блогове за лични цели. Май вече са се комерсиализирали :(

Безплатни са още, не знам защо твоите са изчезнали - chi (точка) mp
 
Re: Какви са тези .mp домейни

Не съм аз собственика, но познавам човека. Това е отдавна зарязан проект поради безперспективност. Ако нещо те притеснява - пиши ми на скайп да се разберем какво ти трябва или пречи и т.н.
 

Горе