SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво да ги правя тези от PayPal

wood

Senior Member
Дайте съвет как да постъпя, защото вече трети път пиша от една седмица на тези идиоти от PayPal и ефекта беше че ми ограничиха акаунта докато потвърдя карта, имейл....

Ситуацията е следната: Преди седмица получих плащане през сайта ми за ваучери...ОК, но след малко получих друго плащане с друг имейл но същата адресна регистрация. Реших да не пращам за вторите ваучери и писах на ПейПал, след няколко часа ПейПал блокираха тези пари и пуснаха на мен диспут че това е неоторизирано плащане, Отговорих им на диспута, но от тогава вече този човек почти всеки ден плаща по един - два пъти за ваучери, аз неизпращам нищо...пиша на ПейПал, те взимат парите от акаута ми и ми пускат диспут. Вече имам 12 диспута за едно и също нещо. Вчера вече ми ограничиха акаунта, като ме посъветваха да си сменя парола и данните, егати тъпаците. Аз получавам парите, пиша им за проблема, и те вместо да ограничат изпращача, мен ограничават. Ще хвана накрая да започна да си превеждам тези пари в картата ми и да си гледат работата.

Account Type: Premier

Как да постъпя с тези умници от ПейПал, след като за пет дни на три мой писма нямам отговор.
 
За: Какво да ги правя тези от PayPal

За: Какво да ги правя тези от PayPal

Пробва ли да се обадиш на съпорта им?
Обаждането го третират доста приятелски и вършат доста работа като ги помолиш по телефона.
 
За: Какво да ги правя тези от PayPal

За: Какво да ги правя тези от PayPal

Пробва ли да се обадиш на съпорта им?
Обаждането го третират доста приятелски и вършат доста работа като ги помолиш по телефона.

Не съм пробвал...днес ще хвана един приятел да им се обадим...че с Англииският не съм много добре. Ама пък три имейла и да не предприемат никакво действие...
Сутринта пак получих 42$ в сметката ми...пак им писах, и само атоматичен отговор че случаят ще се разгледа в рамките на 72 часа.
 
За: Какво да ги правя тези от PayPal

За: Какво да ги правя тези от PayPal

давай смело по телефона, и бъди малко ядосан. Нали се сещаш че ако няма скандал те си карат по процедурите и може да те мотаят доста време.
 

Горе