SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво мислите за...

Re: Какво мислите за...

Здравей от мен :)
Разгледах сайтчето много ми хареса , пожелавам ти много успехи.
Искам да добавя само че когато реших да видя новините ми направи впечатление че менюто горе (там където е "НАЧАЛО , СРАВНИ , НОВИНИ" и т.н. стои повече като снимка отколкото като активно меню, хубаво в според мен да се направи така че когато се премести курсора на мишката примерно към "СРАВНИ" да светва по ярко жълто , надявам се ме разбра опитах се да го обясня по най - простия начин , и също така още един съвет , добре е да поставиш количката най- отгоре на мястото на търсене , за да може потребителя да се ориентира по добре за това което е купил.
Това е от мен :)
 
Последно редактирано:
Re: Какво мислите за...

Да.. и мен менюто горе ми се наби в очите веднага още преди да прочета коментара на metadjazve
 
Re: Какво мислите за...

Благодаря за вниманието ^^
възползвах се от съветите за менюто и разположението на елементите по страницата.
 

Горе