SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какво става със Суперхостинг

zritel

New member
Сайтът ни за трети път пада през последния месец
Изписва съобщение за грешка 500. Какво се прави в такива случаи? Предишния път ми казаха, че има проблем на конкретния сървър и се работи по въпроса.
 
За: Какво става със Суперхостинг

За: Какво става със Суперхостинг

Суперхостинг.бг вече не са това, което бяха. Едно време се надпреварваха как да са ти в полза, дори ти предлагаха да свършат маса неща вместо теб, без да си им искал, при това. Сега отговарят на запитванията чрез линкове, водещи към сайта им. То, човек може да си ги чете тези статии и без да ползва хостинг при тях. Питам се дали и те се взеха твърде насериозно или пък нямат достатъчно кадърни кадри, или и двете заедно? Поддръжката им по-скоро трябва да я наречем вече регистратори, който те препращат към програмисти и уебдизайнери. Много съм разочарован от тях и аз като zritel имам същия проблем със сайта - веднъж е технически проблем с конкретния сървър, след това проблемът изведнъж се появява в самия сайт и така до края на света...
 
За: Какво става със Суперхостинг

За: Какво става със Суперхостинг

За съжаление и аз забелязвам негативна тенденция. Съгласен съм с колегите. Преди бяха супер отзивчиви и помагаха наистина. Сега отговарят, като роботи и тип "гледай си работата - проблема не е при нас".
Пиша това с голямо съжаление, защото до скоро бях много очарован от тях, особено от поддръжката им, препоръчал съм ги на много мои приятели ...
Много усиля полагат за разрастване, големи отстъпки за нови клиенти и тн. браво, но в същото време да не се обръща внимание на дългогодишните клиенти не ми се струва добра стратегия.
Знам че четат този форум и се надявам да оценят тези думи положително и да се върнат към практиките от преди година - две. :beer:
 
За: Какво става със Суперхостинг

За: Какво става със Суперхостинг

Не знам, аз съм си супер доволен. А и много не им вярвам на двамата потребители горе. Особено на този, който току що се регистрира с цел да даде това негативно мнение :).
 
За: Какво става със Суперхостинг

За: Какво става със Суперхостинг

Виждам,че тук рекламира Superhosting.bg, така че вероятно много хора във форума ще ги защитават. Но аз съм стар техен клиент и съм суперразочарован от тях и пак ще кажа, без ние - клиентите им, да сме променили отношението си към тях, с поведение и некоректност, те започнаха вече в ултимативна форма да се държат с нас. Чета форума от години и зная, че и те го четат, хубаво е да върнат старото си държание към клиентите си и старата си отзивчивост. Нека командно административиня им подход да бъде леко туширан. За онези, които ще скочат да ги защитават, ще кажа, че не съм представител на конкурентна фирма, която цели да ги злепостави. Казвам го това, за да не омаловажавате недовоството на хората, които са потребители на хостинг услуги на Superhosting.bg.
 
За: Какво става със Суперхостинг

За: Какво става със Суперхостинг

Какво общо имат банерите и мненията на потребителите?
И аз ги ползвам,и не са кой знае колко добре откъм съпорт
Виждам,че тук рекламира Superhosting.bg, така че вероятно много хора във форума ще ги защитават. Но аз съм стар техен клиент и съм суперразочарован от тях и пак ще кажа, без ние - клиентите им, да сме променили отношението си към тях, с поведение и некоректност, те започнаха вече в ултимативна форма да се държат с нас. Чета форума от години и зная, че и те го четат, хубаво е да върнат старото си държание към клиентите си и старата си отзивчивост. Нека командно административиня им подход да бъде леко туширан. За онези, които ще скочат да ги защитават, ще кажа, че не съм представител на конкурентна фирма, която цели да ги злепостави. Казвам го това, за да не омаловажавате недовоството на хората, които са потребители на хостинг услуги на Superhosting.bg.
 
За: Какво става със Суперхостинг

За: Какво става със Суперхостинг

Виждам,че тук рекламира Superhosting.bg, така че вероятно много хора във форума ще ги защитават.
Какво общо има рекламата с нас потребителите :D
Ние споделяме лични впечатления. Аз ползвам почти цялата им гама от услуги. Като почнеш от споделен хостинг, минеш през VPS и стигнеш до облаците. Освен тях ползвам и други български и чужди хостинг компании.
Като ниво на обслужване ги класирам в горната половина. Имал съм проблеми и аз естествено, но в повечето случаи са се дължали на мое недоглеждане. Само веднъж с една база данни беше по тяхна вина и веднага след запитването се реши проблема.
Надявам се тенденциите, които казвате, че са негативни, да се окажат нещо такова. Един добър хостинг провайдър си имаме. Дано се запази такъв.
 
За: Какво става със Суперхостинг

За: Какво става със Суперхостинг

Здравейте,

Включвам се, като представител на СуперХостинг.БГ, за да дам отговори и внеса повече яснота.
@zritel - преди всичко, препоръчвам да се обърнете към поддръжката, за да се диагностицира проблема. Има различни причини за получаване на грешка 500, като една част от тях се дължат на самите скриптове или конфигурации на клиентските сайтове. За да може да се каже със сигурност, трябва да се извърши конкретна проверка за самият сайт.

@tosho_hi - както преди, така и сега, всеки проблем на клиент се разглежда подробно и на клиентите се дава максимално адекватен и коректен отговор. Отделно от това, практически всички отговори на запитвания към клиенти се преглеждат допълнително и при нужда, се пише допълнително на клиента. Това разбира се, се случва много рядко. Моля, ако не е голям проблем, да ми изпратите на лично съобщение, отговор от нас който не ви е удовлетворил. Обещавам лично да проверя случая.

@shark - прегледах историята (последните тикети) на вашите запитвания към нас и отговорите им. Без да съм влизал в подробности, според мен сме ви отговорили и помогнали във всички случаи коректно и пълно. Ще помоля и вас да ми изпратите кой отговор не ви е удовлетворил.
 
За: Какво става със Суперхостинг

За: Какво става със Суперхостинг

.....Изписва съобщение за грешка 500. Какво се прави в такива случаи?

Какво се прави - като за начало, адекватното действие е да се погледне в error-log-а в cPanel. Ако там не откривате причината се свързвате със съпорта. Не разбрах с какво ние потребителите ще ти помогнем? Някой от нас ще влезе с root в сървър на SH за да установи проблема? Можеше поне да посочиш сайта за да проверим на кой сървър е, на кой IP адрес, ако някой от нас има сайт на същия да ти каже дали има същия проблем?!?
 

Горе