SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Mepoooo

Banned
Препоръчайте някой софтуер за събмит в английски директории.
Пуснах няколко линка с fast directory submiter и нямам одобрени в никоя директория, не знам къде греша. Правя всичко, както е указано от туториала
 
За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Ползвал съм SliQ Submitter Plus - доволен съм.
Трябва да мине време за да те одобрят.
Успех!
 
За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Доста, които предлагат услуги по форумите ползват това животинче. Малко е скъпичко, но не съм чул за по-добро в момента. Другата опция е да си направиш регистрация в този форум и за ползваш събмитъра им.
 
За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Аз ползвам Website Submitter v2.0 много съм доволен
 
За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Дано не се обидят много хора, ама линковете от директории са си за най-мързеливите линк билдъри :). То нямаше да е проблем ако си струваха отделеното време, но за съжаление не мисля че е така. Огромен процент няма да ви прегледат дори сайта, да не говорим да го одобрят. От одобрените пък, което може да е след месеци, голяма част изобщо няма да се обходят понеже са много дълбоко в сайта и понеже Google не смята че този сайт заслужава да бъде обходен толкова дълбоко. От одобрените, обходените и индексираните, Google като тегли една черта и ще избере няколко от тях, които да смята поне малко и другите тотално ще игнорира все едно са nofollow. И от тия (ако изобщо са останали до сега) пък след 2 месеца половината сайтове ще изчезнат напълно, ще бъдат изоставени напълно или просто ще бъдат деиндексирани/баннати или поне наказани с бонус и нулева линк тежест. Да не говорим и че линк профила ви ще стане по-лош ;).

Общо взето може да има няколко безплатни директории, от които си струва да се вземе линк но то за толкова не ви трябват инструменти :).
 
Последно редактирано:
Re: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Имам SenukeX - все още го разглеждам. Адски много неща има и е доста опростен. Адва в директори, в социалки, сам си задаваш схема/мрежа на линк билдинга и тн.
 
Re: За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Re: За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Дано не се обидят много хора, ама линковете от директории са си за най-мързеливите линк билдъри :). То нямаше да е проблем ако си струваха отделеното време, но за съжаление не мисля че е така. Огромен процент няма да ви прегледат дори сайта, да не говорим да го одобрят. От одобрените пък, което може да е след месеци, голяма част изобщо няма да се обходят понеже са много дълбоко в сайта и понеже Google не смята че този сайт заслужава да бъде обходен толкова дълбоко. От одобрените, обходените и индексираните, Google като тегли една черта и ще избере няколко от тях, които да смята поне малко и другите тотално ще игнорира все едно са nofollow. И от тия (ако изобщо са останали до сега) пък след 2 месеца половината сайтове ще изчезнат напълно, ще бъдат изоставени напълно или просто ще бъдат деиндексирани/баннати или поне наказани с бонус и нулева линк тежест. Да не говорим и че линк профила ви ще стане по-лош ;).

Общо взето може да има няколко безплатни директории, от които си струва да се вземе линк но то за толкова не ви трябват инструменти :).
Благодаря за информацията.
Скуби, направо ме отказа с този пост от тези директории:)
 
За: Re: За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

За: Re: За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Благодаря за информацията.
Скуби, направо ме отказа с този пост от тези директории:)

Йесс. Целта е постигната значи :).
 
За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Дано не се обидят много хора, ама линковете от директории са си за най-мързеливите линк билдъри :). То нямаше да е проблем ако си струваха отделеното време, но за съжаление не мисля че е така. Огромен процент няма да ви прегледат дори сайта, да не говорим да го одобрят. От одобрените пък, което може да е след месеци, голяма част изобщо няма да се обходят понеже са много дълбоко в сайта и понеже Google не смята че този сайт заслужава да бъде обходен толкова дълбоко. От одобрените, обходените и индексираните, Google като тегли една черта и ще избере няколко от тях, които да смята поне малко и другите тотално ще игнорира все едно са nofollow. И от тия (ако изобщо са останали до сега) пък след 2 месеца половината сайтове ще изчезнат напълно, ще бъдат изоставени напълно или просто ще бъдат деиндексирани/баннати или поне наказани с бонус и нулева линк тежест. Да не говорим и че линк профила ви ще стане по-лош ;).

Общо взето може да има няколко безплатни директории, от които си струва да се вземе линк но то за толкова не ви трябват инструменти :).

Напълно те подкрепям. Аз не използвам никакви автоматизирани услуги, всичко се прави на ръка. А относно директориите - не са толкова много тези от които си заслужава да вземеш линк.
 
За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Може ли да споделите някои от по-важните директории, за новобранците:D
 
За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

За: Какъв софтуер използвате за събмит в EN директории?

Хора, следете актуалните тенденции в алгоритмите, все пак сме 2012, не 2007! Какви автоматични събмити, какви директории?!
 

Горе