SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да изтегля парите си от PayPal (без кредитна карта/дебитна карта)

Mihail94

New member
Здравейте трябва ми бърз и спешен начин да изтегля едни пари от моя PayPal акаунт. Нямам време да регистрирам карти и глупости. Парите са в евро. Моля ако някой има идеи как мога да го направя бързо в рамките на 2 дни ще е чудесно, или ако някой честен и усложлив човек да му пратя парите и той да ги изпрати към мен чрез куриер. Благодаря ви предварително. :)
 
За: Как да изтегля парите си от PayPal (без кредитна карта/дебитна карта)

За: Как да изтегля парите си от PayPal (без кредитна карта/дебитна карта)

Няма бърз начин да стане това - най-бързо ще стане с издаването на карта или използването на карта на твой познат. В Интернет никой няма да ти направи обмяна, защото акаунта ти най-вероятно ще бъде блокиран при подобна трансакция този който ти направи услуга ще загуби тези пари (ще бъдат блокирани в твоята сметка докато не си добавиш карта)
 
Re: Как да изтегля парите си от PayPal (без кредитна карта/дебитна карта)

Погледни, дали не можеш да го направиш с виртуална карта www.virtualcard.bg. Другия начин е с тези пари да купиш нужен продукт за теб или твой доверен познат. Много зависи от това и каква е сумата.
 
За: Как да изтегля парите си от PayPal (без кредитна карта/дебитна карта)

За: Как да изтегля парите си от PayPal (без кредитна карта/дебитна карта)

Във виртуалната карта трябва да има някакви пари, за верификацията - евро и петдесет, ако не се лъжа. Моята виртуална към ДСК изобщо не я прие paypal, после се сетих, че трябва ръчно да хвърля пари в нея, но въпреки това не съм пробвал дали ще работи. Ако се спреш на този вариант, най-добре питай в банката дали става.
 
За: Как да изтегля парите си от PayPal (без кредитна карта/дебитна карта)

За: Как да изтегля парите си от PayPal (без кредитна карта/дебитна карта)

Може да ги прехвърлиш на приятел с регистрирана кредитна карта като гифт. Правено!
 

Горе