SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да накарам хората да пишат коментари?

M37_Unseen

New member
Здравейте!Създадох група във фейсбук наречена "Идеи за България утре".Целта е хората да публикуват идеите си на страницата на групата, а чиято публикация събере най-много лайкове до 31 октомври, авторът и ще спечели награда.Групата е от няколко дни, но сякаш не се получава, това което исках, а именно да създам
"extreme buzzzz" от коментари и лайкове.Може би пропускам нещо, не съм много навътре с маркетинга в социалните мрежи.Ще бъда благодарен на всеки съвет.
 
За: Как да накарам хората да пишат коментари?

За: Как да накарам хората да пишат коментари?

Рекламирай :) Намери места с хора, вълнуващи се от темата и подходяща възпитана реклама. И 1 награда е малко. Не знам какъв бюджет си си определил, но дай поне 5 награди. Една награда не е добър стимул.
 
За: Как да накарам хората да пишат коментари?

За: Как да накарам хората да пишат коментари?

Да, Рекламата ти е основното нещо.
Помисли как посланието на групата да стигне до максимален брой хора.

Като гледам какво мазало е във ФБ - направо не ми се мисли как ще успееш за такъв кратък срок.
Аз скролвам два пъти с мишката през стената, гледам снимките отгоре-отгоре и бягам, че свят ми се завива.

Успех.
 
За: Как да накарам хората да пишат коментари?

За: Как да накарам хората да пишат коментари?

Отказах се от този похват.Българите просто не вярват, че някой ще им даде нещо безплатно.
 
За: Как да накарам хората да пишат коментари?

За: Как да накарам хората да пишат коментари?

Всъщност, ако им го предложиш убедително, ще повярват... Създай в потребители чувството за нужда от твоя продукт или акцентирай върху ползите, които ще получат те...Можеш да ги накараш да коментират, само като създадеш стойност за тях, в случая при теб е, да ги накараш да чувстват, че като коментират, ще направят нещо добро и те ще останат удовлетворени от това.
 

Горе