SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да направя сайт за онлайн флаш игри с Wordpress

Dimitar_

New member
Взех си един много готин домейн за флаш игри, всъщност подариха ми го, но това няма значение.
От доста време се занимавам с Wordpress, и за това реших че ще ми е най-лесно да направя сайта си с него. Проблема е че не мога да намеря нищо походящо, което да исползвам. Имате ли някакви предложения за плъгини и теми, които да могат да се ползват за такъв тип сайт ?
 
За: Как да направя сайт за онлайн флаш игри с Wordpress

За: Как да направя сайт за онлайн флаш игри с Wordpress

Игрите трябва да са самите флашове (.swf). После можеш лесно да ги добавиш в публикация - може и ръчно но можеш и с някой плъгин за визуализация на swf файлове.
 
Re: Как да направя сайт за онлайн флаш игри с Wordpress

Лесно е да вкарам swf в постовете, но ми трябва нещо което да е удобно да изкарване на категории примерно на началната страница и за повече опции при качването на самите игри пример - wparcade
 
Re: Как да направя сайт за онлайн флаш игри с Wordpress

Купи си wparcade тогава. След като знаеш какво ти трябва, твърдиш, че се занимаваш от доста време с WP, тогава знаеш как трябва да станат нещата.
Не разбирам какво ти е питането?
 
Re: Как да направя сайт за онлайн флаш игри с Wordpress

Питането ми е за безплатна алтернатива на wparcade, сигурен съм че има, защото съм виждал такива сайтове.
 
За: Как да направя сайт за онлайн флаш игри с Wordpress

За: Как да направя сайт за онлайн флаш игри с Wordpress

Защо не пробваш този MyArcadePlugin » WordPress Arcade, WP Arcade Plugin, WordPress Arcade Plugin, WordPress Games Plugin, WPArcade Plugin, WP Arcade, WPArcade, Arcade Script, PHP Arcade Script » Home
с ето тази тема
Gallery Games 1.1 by Shabu Anower
Всичко е безплатно и получаваш сайт за игри без пари
Best Games
като този
Остава трафик да му вкараш.
 

Горе