SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да оспамя един формуляр?

cerberpeter

New member
Сигурен съм, че не сте разбрали от заглавието и искам да кажа, че е за добра кауза, та ще започна с това че като пълен малоумник въведох данните си тук: URL премахнат и дори не погледнах адреса... :(
Сега искам да напълня тази листа с фалшива информация че да не може да се използва (въпреки че едва ли няма да може да се използва). Би трябвало да е лесно. Всъщност този капча код отдолу не се сменя изобщо и е един и същ.

Та имате ли някакви идеи за автоматизиран начин за попълване на формуляра с фалшиви данни?

Последно редактирано от модератор:
Re: Как да оспамя един формуляр?

Ами дано си се усетил навреме (т.е. да не са изтеглили нищо от картата ти), за спамене - незнам, ама на мен ми изквака Firefox-a, че бил спамерски.

А ти картата ли си си въвел?

Ами дано си се усетил навреме (т.е. да не са изтеглили нищо от картата ти), за спамене - незнам, ама на мен ми изквака Firefox-a, че бил спамерски.

А ти картата ли си си въвел?
Да - въведох си всичките данни за картата (дебитна)... изобщо всичко, което е необходимо за да се изтеглят парите. Иначе аз добре, че преди няколко дена я бях изпразнил и сега няма почти нищо в нея. Дори този подарък на данните го бях направил преди 2-3 дни, но чак сега се усетих колко съм тъп.

Формуляра може лесно да се наспами - прочети малко за необработени HTTP заявки. През telnet, ако си под Win, ще стане най-лесно. Ако използват GET ще е още по-лесно, но предполагам е POST.

Най-добре си блокирай картата или слагай пари в нея само когато ще я използваш. То като цяло така трябва да се процедира.

Формуляра може лесно да се наспами - прочети малко за необработени HTTP заявки. През telnet, ако си под Win, ще стане най-лесно. Ако използват GET ще е още по-лесно, но предполагам е POST.

Най-добре си блокирай картата или слагай пари в нея само когато ще я използваш. То като цяло така трябва да се процедира.
Ами да картата вече няма да я използвам...

С win съм, но даже и не знам къде да прочета за това :confused:

Горе