SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да се поства автоматично на стената при Like

TZahariev

Senior Member
Здравейте колеги. Сега разработвам един сайт, и имам изискване при натискане на лайк бутона сложен в сайта. Това директно да се поства на стената на въпросния потребител. Например при Статии за Foursquare от SocialEvo при натискането на like това директно се отпечатва на стената Ви. Кажете има ли лесен начин да се направи това. Благодаря.
 
За: Как да се поства автоматично на стената при Like

За: Как да се поства автоматично на стената при Like

Да това е вариант, въпреки че дава съобщение дали искаме да го постнем. Дори и да натиснеш close се поства на стената ти. Знаеш ли някакъв начин без такъв прозорец. Както е на примера който съм дал по-горе :)
 
За: Как да се поства автоматично на стената при Like

За: Как да се поства автоматично на стената при Like

Ми Евгени каза, че било доста сложно да се направи за това си останах с варианта на Гената. Който е и най-добрия. Независимо дали дадеш publish или close пуска новината.
 
За: Как да се поства автоматично на стената при Like

За: Как да се поства автоматично на стената при Like

Направихме го и взе че стана. Имам още един въпрос. сега бутона е Харесва ми , но след него пише : .. People like this. как да го напавя на български, ... хора харесват това.
 
За: Как да се поства автоматично на стената при Like

За: Как да се поства автоматично на стената при Like

Има нещо шантаво в самия ФБ. Когато си сложих лайк бутон на сайта с вицове, изрично указах като език български и бутонът е "Харесва ми". Сега един ден пише на български, а следващия - на английски и няма някаква строга последователност, а просто - кога, както дойде. Със сигурност е български само, когато съм логнат във ФБ.
 
За: Как да се поства автоматично на стената при Like

За: Как да се поства автоматично на стената при Like

незнам дали ме разбра аз питам за надписа. Дали не може да се поправи и той. След като бутона е на бг, би трябвало и надписа до него да е на бг, но не. Странна работа е тоя фейсшит
 
Re: Как да се поства автоматично на стената при Like

Бутоните се "ленгуизират" според езика на браузера, при някои бразуери не работи и си дава английски.
 

Горе