SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как да спрете Facebook да ви кани контактите в Gmail

cloxy

Super Moderator
Екип
Днес установих, че Facebook продължава да изпраща покани от мое име на mail адреси, които не са се присъединили още.

Преди време (без да осъзнавам последствията) си бях вкарал паролата за Gmail уж да търся познати, а то наспамило всичките ми контакти без да ме пита. Сега изглежда продължава да го прави след толкова време!

Мисля, че намерих решение как да го спра. За целта се отива на този адрес: https://www.facebook.com/invite_history.php
От него се виждат всички вече поканени, както и тези, които все-още не са се присъединили (тях ги мъчи периодично).

Триете всичко! Това е.
 
За: Как да спрете Facebook да ви кани контактите в Gmail

За: Как да спрете Facebook да ви кани контактите в Gmail

Когато си влезнал през телефона, си разрешил фасбука да свърже всички твои контакти от адресната книга и така :) това е единия варинат.
 
За: Как да спрете Facebook да ви кани контактите в Gmail

За: Как да спрете Facebook да ви кани контактите в Gmail

Когато си влезнал през телефона, си разрешил фасбука да свърже всички твои контакти от адресната книга и така :) това е единия варинат.

Само че той е програмист и не използва такива сложни телефони.....
 

Горе