SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как се изтрива CD?

Re: Как се изтрива CD?

Хихихи, яко видео. Тва добре, ама ползва ли някой изобщо сд-та вече? Аз отдавна ползвам само флашки.
 
Re: Как се изтрива CD?

Хихихи, яко видео. Тва добре, ама ползва ли някой изобщо сд-та вече? Аз отдавна ползвам само флашки.

Ти да не си от вестник Галерия бе? :D
Иначе зависи за какво ти трябва информацията.
А клипчето е много яко.
 
Re: Как се изтрива CD?

Ти да не си от вестник Галерия бе? :D

Не съм бре, защо такива въпроси... флашките направо в НСБОП ги давам, сега пълня поредната с мнения от този форум :D
 
Re: Как се изтрива CD?

Не съм бре, защо такива въпроси... флашките направо в НСБОП ги давам, сега пълня поредната с мнения от този форум :D
Като те гледам с какви "умни" мнения си наспамил форума, силно се съмнявам в способността ти да разграничаваш важните постове от сПам и едва ли ще напълниш и 256 мегабайтова флашка с нещо интересно :-D. Ако случайно не ти стигнат 256мегабайта потъркай флашката с магнит да ти се освободи повече място... и между другото добре дошъл в строя... свободно редник.
 
Re: Как се изтрива CD?

Хахаха, s1yf0x, това беше добро. Приемам градивната критика. Няма вече ;)

Надявам се да не съм нарушил някое правило на форума. Уж попрочетох преди да се регна :(
 

Горе