SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Как ще се промени SEO-то през 2015

Butch

New member
Отговорите на петима световно признати експерти. Започваме с Dan Petrovic - Dejan SEO и завършваме с Neil Patel. - http://vope.net/how-seo-will-change-in-2015/
 
Джош Бачински се е опитал да каже нещо по-конкретно, другите са повече общи приказки.

Аз лично не се съмнявам, че качеството на търсене в Гугъл ще продължи да се влошава през 2015 - объркване на резултатите за комерсиални думи, както стана през 2014 с цел затрудняване на SEO-то и запазване приходите от реклами.
 
Джош Бачински се е опитал да каже нещо по-конкретно, другите са повече общи приказки.

Аз лично не се съмнявам, че качеството на търсене в Гугъл ще продължи да се влошава през 2015 - объркване на резултатите за комерсиални думи, както стана през 2014 с цел затрудняване на SEO-то и запазване приходите от реклами.


Не бих казал общи приказки, защото и четеримата каквото казаха знам че го следват, като стратегия :) А ще има влошавания най-вероятно, защото тестват доста често различни разновидности на SERP-a.

 
Аз очаквам появата на нова концепция за търсачка, която бързо ще измести сегашните, които не са се променяли от 15+ години.


И аз очаквам но кога ще се появи :)
 

Горе