SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Качване на информация

joker

New member
Здравейте,

Търся човек, който познава и е работил с джумала, за качване на информация (текстове и снимки) и поддръжка. Разбира се текстовете са набрани в уорд и при качването в сайтовете трябва да бъдат форматирани със съответните тагове.
Плащането ще се извършва след свършена работа като хонорара ще бъде допълнително договорен преди започването на работа.

При интерес от някой, моля пишете ми лично съобщение или на office@sportmediagroup.org

Re: Качване на информация

Виж 3dweb. Поне от тези които познавам във форума, той е най-навътре с joomla ... доколкото знам

Re: Качване на информация

Здравей, можеш ли да дадеш повече информация за работата. Прогнозиран обем, сложност на файловете, освен статиите ще се популяризират ли в модули, начална страници и други. Проявявам интерес, имам няколко годишен опит с Joomla и колеги които, също извършват такава дейност ежедневно.

Горе