SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Кво мислите за тоя дизайн

nik0lai

Member
Ето го
design.jpg
 
Re: Кво мислите за тоя дизайн

Да ги махаш тия черти под 45 градуса, щото отдавна не се на мода. Лого нямаш, а подравняването на елементите куца от всякъде. Избери си една посока и подравнявай на там. Бих направил менюто болд. Прекалено големи фаши имаш, ядат ти ценно място. Успех.
 
Re: Кво мислите за тоя дизайн

НА мене ми харесва, свежо е, ама има какво да се желае!!! Бих казал веднага: PhotoShop че е това!
Поздрави!
 
Re: Кво мислите за тоя дизайн

Ще включват печки там бе! Недей така :D ! А може и аз да си включа там компа за по-екологично :D !
 
Re: Кво мислите за тоя дизайн

Долното рекламното каре ти е много забито, няма да спечелиш много от него.
 
Re: Кво мислите за тоя дизайн

готин :) мен ми харесва, особедно каката :D
Ква кака, бе? Това е малолетна ученичка чакаща учителя да я напляска, че не си е написала домашното.
 
Re: Кво мислите за тоя дизайн

Менюто с BgTop е малко...как да го кажа...освен, че е против правилата на bgtop ми се вижда и малко глупаво да е там.
 
Re: Кво мислите за тоя дизайн

Има идея дизайна.

Няколко съвета (по-скоро насоки за размисъл) от мен :)

Съгласен съм с колегата относно линиите под 45 градуса
Фашите наистинат са ти много големи и от дизайнерска гледна точка и от чисто практична
Според мен линиите, които ограждат отделните "компоненти само затварят сайта.
Търсачката според мен стои в нищото и трябва да е по-малко поле.
И помисли малко да бутнеш цветовата схема, синьо и зелено се комбинират добре, но точно тези цветове малко ме дразнят - по принцип фона на сайта не трябва да е много електриков или ярък, защото е важен контента, като е с ярък фон сайта ще дразни потребителите и няма да се задържат много в него.

Това е от мен и успех с проекта! :)
 
Re: Кво мислите за тоя дизайн

За линиите под 45% Яху ги използва на първата си страница доста сполучливо, не мисля, че са остарели.

Аз също ги ползвам :D
 
Re: Кво мислите за тоя дизайн

:eek: Не е истина какво развитие е направила тази тема... 6 месеца и 2 дни мълчание и изведнъж толкова много коментари :D
 
Re: Кво мислите за тоя дизайн

прекалено червено. бие в очите здраво. на мен поне не ми харесва.
 

Горе