SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Кои са тия смешници от SeoHelp.info?

SeoLab

тел. 0894764273
Че ходят да спамят с коментари по блоговете?
Поне да видят на кого е блога преди да пишат нещо, че да не се излагат, като кифладжии!
На всеки сайт съм писал, че това е сайт на SeoLab!
Намерили на кого да си предлагат "услугите"....
Ето и самият спам:
Тук, в SEOHelp бихме искали да Ви помогне с получаване на вашия уеб сайт забелязан от колкото се може повече хора. SEOHelp ще бъде публикуване на SEO уроци, за да ви помогнат да научите повече за това как да оптимизирате сайта и се надяваме да привлече повече трафик към тях. Ако мислите, че има какво да допринесе за този сайт не се колебайте да ми изпратите вашите идеи, аз съм винаги търсят по-добри начини, за да обединят повече трафик към вашия уеб сайтове. Ако мислите, имате нужда от повече помощ от безплатни инструменти ние предлагаме за вас в нашия сайт, можете да поискате оферта за вашия сайт от уеб администратора на SEOHelp.info. Ние предлагаме търсачка Optimiziation, дизайн, програмиране, бази данни и услуги за хората с добра идея, но липсата на умения, за да започна. SEOHelp е тук, за да ви предоставят безплатна информация за оптимизация за търсещи машини и уеб свързване стратегии, за да ви помогне да извлечете максимума от вашия сайт.

И то разбирам веднъж да го пуснат, а те по 10-на пъти едно и също с различни айпита и мейлове.
На пръв поглед текста е преведен автоматично, а в хуиза е някъв от Варна - Denis Dralyuk
Или е толкова неграмотен, че не може и едно предложение, като хората да напише?
Че и сайта си продава :D
Ясно, колко е добър в SEO-то...
 
Re: Кои са тия смешници от SeoHelp.info?

nuni, nuni, никъв предприемач от теб не става, а още по-малко SEO специалист...
Поне не се излагай.
 
Re: Кои са тия смешници от SeoHelp.info?

Аз съм нуни от предприемач..ще повторя каквото написах и там.. Наистина не знам, кои прави този смешен спам ... но определено не съм аз и на никой не съм възложил да прави това... Някой ми прави мръсно, подозирам, че този малък сопол "Alanfort" от предприемач, не мога да твърдя на 100%, но няма кой друг ....Дори и в мойте сайтове получих 18 коментара и ги изтрих ...
 
Re: Кои са тия смешници от SeoHelp.info?

Аз съм нуни от предприемач..ще повторя каквото написах и там.. Наистина не знам, кои прави този смешен спам ... но определено не съм аз и на никой не съм възложил да прави това... Някой ми прави мръсно, подозирам, че този малък сопол "Alanfort" от предприемач, не мога да твърдя на 100%, но няма кой друг ....Дори и в мойте сайтове получих 18 коментара и ги изтрих ...

Тогава извинявай за поста по-горе.
Изтрих коментарите за съжаление, иначе бих ти дал айпитата.
Няма оправия в тая България.
Не е важно на мен да ми е добре, важното е на съседате да е зле - това е максимата, която движи много хора в Б-ия до ден днешен.
Вместо да си гледа своите проекти и да ги развива, ходи да се занимава с глупост и да си губи времето...
Нямам думи!
 
Re: Кои са тия смешници от SeoHelp.info?

Alan fort или iisark (има два профила в предприемача) или sitefocus.net или както там сам си вика като си гледа жалката мутра в огледалото е най-пикливото същество от предприемача което адски много ме дразни.

Драго, какви проекти от тоя.... освен да прави мръсотии и да спами по англоезични сайтове с коментари с анкор линк "уеб дизайн" нищо друго не може да прави. Това му е сео-то на него, другото е само хейт. Плюе по който се сети, но не смее да се изправи лице в лице с никого. Дори privacy на домейните си пусна, такъв е мишок.

Аз обаче вече му имам половината данни, и да се моли да не намеря другата половина или айпито му - всеки интернет доставчик ще го изпее кой е и къде му е жалкото адресче срещу 200-300 лева. Тогава вече ще го науча на български или по-точно как се пише "утрепка" :D

Който е заинтересуван да узнае някои негови данни, може да се свърже с мен.

P.S. Ето профила му тук: http://www.webmasterbg.org/member.php?u=1760
А тук показва колко е отворен: http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=5523&page=5
 
Последно редактирано:
Re: Кои са тия смешници от SeoHelp.info?

Именно.. това лапе само пред компа му знае човката .. нямам нищо против мненията на хората, но да се обективни и нормално написани, не да избива комплексите си в темите на другите..
 
Re: Кои са тия смешници от SeoHelp.info?

danbg - ако сайта ти попадне в Akismeta на няколко блога ще имаш сериозни главоболия, погледни сериозно на нещата.
 
Re: Кои са тия смешници от SeoHelp.info?

Петре, и как човека да погледне сериозно на нещата? Няма шанс за разбиране с тоя. Това ще продължава да е така докато има модератори които не банват такива като него от форумите, а ги търпят.

Дори тук наскоро един подобен келеш се опита да ни се качи на главите (на няколко човека, не само на мен) и какъв беше ефекта, дори не го баннаха за постоянно. Даже с Марто си прави бъзик, писа от стария профил на Seo Lab - от профила "seo pi4", регистрира се под няколко имена и какво ли не още.

Това в строг форум не може да се случи - винаги може да се банне по IP адрес и по емайл и ще бъде спрян на секундата, но явно тук не е строго, а в предприемача даже търсят точно такова съдържание.

Та това е моя камък по вашата градина - модераторите които сте тук. Ще се скъсате да предупреждавате свестни потребители за дреболии, а не може да се справите (или не искате) с боклуците.

Аз проблеми лично с теб никога не съм имал и говоря общо за целия екип а не конкретно за теб или за някой друг, но тези неща ми правят невероятно лошо впечатление.
 
Последно редактирано:
Re: Кои са тия смешници от SeoHelp.info?

Петре, и как човека да погледне сериозно на нещата? Няма шанс за разбиране с тоя. Това ще продължава да е така докато има модератори които не банват такива като него от форумите, а ги търпят.

Дори тук наскоро един подобен келеш се опита да ни се качи на главите (на няколко човека, не само на мен) и какъв беше ефекта, дори не го баннаха за постоянно. Даже с Марто си прави бъзик, писа от стария профил на Seo Lab - от профила "seo pi4" регистрира се под няколко имена и какво ли не още.

Това в строг форум не може да се случи - винаги може да се банне по IP адрес и по емайл и ще бъде спрян на секундата, но явно тук не е строго а в предприемача даже търсят такове съдържание.

Та това е моя камък по вашата градина - модераторите които сте тук. Ще се скъсате да предупреждавате свестни потребители, а не може да се справите (или не искате) с боклуците.

Еди, говорех ако URL на сайта му попадне в антиспамфилтрите, а не за келеша който го е направил. Келеша може да го нарпави и без да членува в който и да е форум, просто за да му направи мръсно. А този келеш, който цитираш така и не ми стана ясно как се е добрал до профилите на SeoLab.....
 
Re: Кои са тия смешници от SeoHelp.info?

Знам за какво говориш и пак казвам - човека няма какво да направи. Да му се помоли да спре ли :)

За другия келеш: не знам. Всеки отговаря за себе си, може и да е бил изтрит тоя профил и просто да го е регнал отново. Дописах малко и отгоре в предния пост.

Хайде, със здраве ;)
 

Горе